Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Wiesz, że party playstyle, zwłaszcza po zmianach dropów w ostatniej lidze wcale nie jest taki opłacalny? Napalacie się na te dropy na ekranie streamera, ale to że kasa dzielona jest na 6 albo i więcej osób, że duża część musi być zainwestowana w zjuicowane mapy to już nieważne. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CiaoBobrze: party ma jedna z wielkich zalet, podzial dzialania ktory jest bardzo opłacalny.

Tzn, poza tym ze lata sie w 6 mapy to masz jednego typa (albo więcej, zalezy jak sobie to planujesz) ktory stoi w ho i tylko sprzedaje rzeczy.

To jest tez potezna przewaga nad solo graczami, tak wiem ze na poczatku ligi mozna latwo przestac robic mapy po tym jak sie zrobi kilka ex i na odsprzedawaniu rzeczy
@NewBlueSky: Grałeś w takim party kiedykolwiek czy widziałeś tylko na streamie empyreana? Bo tak się składa, że ja grałem wiele razy i gwarantuje ci, że przy podziale kasy na te 6, a w przypadku tradera 7 osób zarabiasz dużo mniej kasy niż solo. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewBlueSky: @CiaoBobrze: i tez nie mowie ze to jest supe latwe np znalezienie graczy co ogarniaja i graja wtedy kiedy ty ale pozniej sie okazuje ze party sobie w 6 nabilo atlas bo mamy sie licza dla wszystkich, pozniej np skoczylo na maven w 6 tak ze kazdemu sie naliczyly zaproszenia wiec latali bossy po 1x i 6 zaproszen pozniej itp.

Po prosti party jest zdenaturalizowane od normalnej gry w
@NewBlueSky: Atlas w party daje ci tylko completiony, nie dostajesz progresu dla conquerorów. Invitationy na maven są zmienione i każdy musi robić je osobno, więc nie możesz przebiec jednego seta i mieć dla całego party. ¯\_(ツ)_/¯
@NewBlueSky: Skoro mówię, o poprzedniej lidze to pewnie o Ultimatum.

bo z tego co wiem to jak konczylem gre na piereszej lidze to ludzie z polowa eq z mirrorow latali to nadal


Napisz to jeszcze raz bo nie mam pojęcia o co ci chodzi. Chodzi ci o to, że w lidze w której wrócił harvest po dłuższej przerwie, ludzie robili mirror tier gear? Jaki to ma związek z party playem? xD
mowie po prostu ze ludzie co mieli "wszystko" to abusowali i ze powinni to usunac w tej samej lidze w ktorej to wprowadzili


@NewBlueSky: może nie wiesz co piszesz bo biegać to mógł każdy, a nie tylko osoby z mirror gearem.