Wpis z mikrobloga

@Boyzee: Napiszę jeszcze raz, jeśli chodzi o wózki widłowę to tak - Praktyka to w 90% ośrodków jest tak, że jeździsz tyle ile potrzebujesz a teorię miałem 6h, dzień przed egzaminem. Egzamin wyglądał następująco - teoria 15 pytań na 11 poprawnie musisz odpowiedzieć, diagramy udźwigu dominują w pytaniach także łatwo. Następnie masz pytanie od Inspektora z UDT - ja wylosowałem pytanie "Jak sprawdzić udźwig nominalny?", jak odpowiesz to przechodzisz do praktyki.
@Boyzee: Ja z przyjacielem się zapisałem do ośrodka Centrum Szkoleń w Szczecinie, mają oddziały w innych miastach, mogę polecić - kwota 750zł(w cenie kursu ośrodek płaci za Ciebie egzamin). U nas to się ciągnęło łącznie 1,5miesiąca bo dużo ludzi, terminy na praktykę mieli przeważnie raz na tydzień ewentualnie 2 dni w tygodniu( 2h jazdy). No i oczekiwanie na termin egzaminu był najdłuższy. Odebranie legitymacji UDT trwało po zdanym egzaminie tydzień czasu.
@Boyzee: Zapomniałem pokazać zdjęcia, więc tak się prezentował mój wózek egzaminacyjny. Cały kurs na nim się przemęczyliśmy bo ręczny miał #!$%@? xD - W teorii tylko lampka od ręcznego się paliła a w praktyce nie trzymał, więc musiałem hamulcem nożnym trzymać z całej siły bo inaczej wózek cofał się do tyłu xD. Oczywiście to nie błąd na egzaminie, ale mówię iż śmiesznie z nim było.
Pobierz Szarikk - @Boyzee: Zapomniałem pokazać zdjęcia, więc tak się prezentował mój wózek eg...
źródło: comment_1627288390LIWi6t5DzGSUAj4LG33zK8.jpg