Wpis z mikrobloga

@lentilek: nawet jeśli to i tak wyjdzie na dobrze jeśli uwierzę w to placebo. Ja jak zjem to przymulam. Przez co robię sobie post żeby móc być skupionym. Teraz może nie będę musiał już głodować przynajmniej bo psychofizycznie jakoś inaczej się nastawię. No i cudów nie oczekuję po tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nizax: Ja szczerze wywaliłem swoje do śmieci , coś tak mnie naszło że jakieś niezbadane badziewie tak naprawdę nie wiem co tam jest , jakieś firmy krzak to robią i nie chce ryzykować xD Od siebie polecam soplowke jeżowata plus mocna kawa . Efekt miałem podobny. Jedynie modafinil mnie kusi spróbować ale akutalnie chyba nigdzie nie można zakupić.
@lentilek: a co ty kupiłeś? xD Z tego co widzę to nic syntetycznego to coś nie ma, jedynie może mieć jakieś gorszej jakości składniki. A co do modafinilu, widziałeś filmik?

Od siebie polecam soplowke jeżowata plus mocna kawa

mniej więcej to właśnie ma ten proszek braingains. Jedyny stymulant to rodzaje kaw. A co do firmy krzak to racja. Też mam te obawy i że skład może mieć niewiele wspólnego z tym
@lentilek: rzeczywiście firma krzak bo nawet na trustpilot nie wylistowali się xd Tylko stronę postawili by sprawiać pozory że są z tych 'co mają strony' ( ͡º ͜ʖ͡º)

no ja właśnie nie szukam czegoś wow mega tylko poprawiającym mój stan. No i jakoś nie widzi mi się picie pół litra kawy chyba że na dwa razy dziennie. Jak uznam że za mocne te prochy to też