Wpis z mikrobloga

@JakiPiany: Nie wiem jaką mieć trzeba skrzywioną banię, wyzywali miesiącami Arona od najgorszych, od podnóżków srawka, od psów, meneli a dzisiaj ich pan wypił sobie z Aronem piwo i nagle mówią że aronek to nawet spoko chłop. Czekam tylko aż Olgierdano wypije piwko ze Sradkiem a antybobolacy będą pisać że to nic wielkiego, przecież Srawek był z Mexicano w energylandii więc takie piwko ze srawkiem to nic.
@SVETER: Jak Olgierdano spotkal się z Lateksem, wypił z nim piwko, mówił mu że nic do niego nie ma to przecież oczywiste że jego fani będą teraz mówić że aronek to święty czlowiek. I tacy ludzie mi zarzucają bycie lateksem.
@SVETER: ja byłem świadkiem wielu takich sytuacji i wiem, że jak którejś ze stron "parówa mięknie" to zaczynają się właśnie teksty typu "ale ja do ciebie nic nie mam" prosze mnie linczować ale własnie tak to niestety wygląda. Obie ze stron robią show,wyzywają się od najgorszych, wiec nie ma sie co dziwic ludziom, że oczekuja #!$%@? albo jakis konkretnych rozmow. Chyba, że to jest jak z politykami zaproszonymi do studia tv