Wpis z mikrobloga

#ps5

Siema ludzie :D

Wiadomo coś czy będzie można gry z Ps5 działały z przenośnego dysku? Teraz mam zainstalowanych 9 gier na konsoli i COD cold war nie może się zaktualizować bo jest za mało pamięci hehe.
Usunąłem już Spidermana Moralesa i dalej ponad 17GB brakuje... To jest #!$%@? porażka. 650GB do użytku na gry z PS5 na PS5
#!$%@? Amazon prime 1,28GB a Netflix i YT razem prawie 1GB.
Teraz trzeba wybierać co usunąć, żeby sobie zagrać w Coda hehehe.

Pozdro :D
  • 14
@Tyskiee: ogólnie nie gram tak w Coda ale kupiłem i w sumie kupiłem go dla samej kampanii, no i ją przeszedłem z dwoma zakończeniami i usunąłem single player ale dalej brakuje, lubię sobie w różne gierki pograć a neta nie mam jakiegoś w #!$%@? zajebistego, żeby co chwilę coś usuwać i pobierać na nowo.
@utede:

I grasz we wszystkie 10 gier naraz? Bo ja gram i jak skończę to wywalam.


to tak samo jak z brakiem przeglądarki, bo przecież ma się kompa czy Smart TV czy inny #!$%@?, i po co w ogóle się tym przejmować.

Mogę sobie chcieć grać nawet w więcej gier ,,naraz,, ale nie mogę hehe bo pamięci brak. W sumie to nawet w 10 nie program bo 9 mi się nie
@oskiWaliKioski: Uruchamiać z dysku przenośnego się nie da, jedynie możesz grę przenieść na dysk żeby nie musieć jej ściągać jak masz jakiegoś #!$%@? neta czy limity, jak chcesz zagrać to znowu musisz przekopiować.
#!$%@? trochę, ale co zrobisz, kitajce z Sony nie chcą włączyć slotu na SSD
Wiadomo coś czy będzie można gry z Ps5 działały z przenośnego dysku?


@oskiWaliKioski: ale nie pij przed pisaniem, ok?

Obecnie nie ma takiej mozliwosci. Jedyne co mozesz zrobic to podpiac dysk na usb i przegrac do archiwum gry (nie bedziesz mogl ich uruchomic, ale bedziesz mogl je pozniej przegrac na dysk wewnetrzny zamiast sciagac/instalowac wszystko od nowa.