Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
#zwiazki #dzieci #madki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Sam mam 6 miesięczna córkę. Ja chodzę do pracy dziennie a moja siedzi z małą 24/7. I ja mam czasem problem ze #!$%@? fizycznie a ona ogląda seriale i bajki dla dzieci.

Leci w #!$%@? i jedyne co musi to dać małej mleko co kilka h i pampersa przebrać.

Wczoraj zostałem z małą na 6h sam. Spacer, pampersy, mleko oraz żeby przeżyło do powrotu matki.

Już #!$%@? wolę fizycznie #!$%@?ć.
Pobierz Qontrol - #zwiazki #dzieci #madki #logikarozowychpaskow #rozowepaski 

Sam mam 6 mies...
źródło: comment_1627173417G21tpYEWVhbZvEt7RINHOf.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@barmanka_z_dymu: Życie własne? Zero.

Próbowałem odpalić konsole, ale nie ma takiej opcji bo mała co chwilę coś odwala, tu się odwróci nie tak, tu zaraz spadnie, tu już wlaczylem grę, to zaczyna płakać bo smoczek 2cm dalej.

Nie ma opcji zrobić czegoś "dla siebie" zobaczyc coś, pograć godzinę na konsoli, iść się wylać to tez wyprawa którą trzeba zaplanować bo nie zostawisz małej samej na kanapie.

Spacer? Musisz być lepszy niż
@Qontrol: masz rację całkowita. Moja siostra i jej mąż mają dziecko, i czasem go pilnuję jak nie mają z kim zostawić. I zawsze się dziwiłem, bo siostra zawsze spokojna i opanowana, ale czasem pamiętam że zdarzało się jej już stracić cierpliwość. Odkąd z nim sam zacząłem zostawać to zrozumiałem już perspektywę XD Mimo że te 6h ma które z nim zostawałem nie było jeszcze wystarczające żeby mnie #!$%@?, to jak sobie
@Qontrol: całkowita racja. Moja kuzynka kiedyś rzuciła taki błyskotliwy tekst, nie wiem czy to jej czy skądś wzięła:
"Mówią że siedzę w domu z dzieckiem, jest trzynasta a ja jeszcze nie usiadłam"

Co prawda z tego co piszesz brak Ci doświadczenia, przy jednym da się wypracować schemat w którym się mniej więcej zgrywacie, ale już jak masz np. dwójkę w wieku pół roku i trzy lata - gdzie jedno to wózek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qontrol: jestem chrzestnym i dzieci są super na godzinę dwie xd taki mały gad wymęczy czlowieka jak ja #!$%@?.

jest tablet albo baja na netflixie ale to nie jest wychowywanie

mówię o starazym lvl 3 dziecku, mlodsze jak twoje to w ogole inna jazda
@Qontrol: zajmowanie się małym dzieckiem jest bardzo absorbujące i trudne, ale to jest najbardziej satysfskcjujaca sprawa w życiu, jak dla mnie. Praca to tylko praca a wkładanie swojego wysiłku w rozwój małego człowieka jest czymś daleko ponad to. I choć przy niemowlęciu i małym niemowlaku tego od razu nie widać, to z każdym kolejnym skokiem rozwojowym, jest coraz bardziej dumnym.

Jestem mom dzieckiem całe dnie od 20 mcy, do tego karmie
@Qontrol: Nie chcę Cię straszyć, ale ja tęsknię do czasów jak moja 3-latka była niemowlakiem. Kiedyś ktoś na wykopie napisał o tym, że im starsze małe dziecko tym więcej zaangażowania potrzebuje. Nie mogłam w to uwierzyć, póki nie przeszłam całego cyklu :)
@Qontrol: No tak to jest, ja mam 9 latkę i roczniaka i bywa ciężko, najgorzej wspominam czas kiedy młodsza miała kilka tygodni i stale domagała się cyca a starsza obrażona bo ona chce na spacer, na rower, żebym z nią zagrała w coś a nie ciągle z małą. Fajnie że są ojcowie zaangażowani, zazdroszczę. Młoda wstała dziś chwilę po 6 to mój mąż kochany poszedł do pokoju starszej dalej spać (