Wpis z mikrobloga

Takie zapytanko do ostanich wydarzen z wykopu, ktore mialy miejsce na tagu uk. Pewna osoba napisala ze nie bardzo chce brac szczepionek, wiele osob pisalo ze ma je wziac jako ze bedzie szkodzil innym jezeli nie wezmie... Okey, czaje. Macie tu swoja racje, ktora nie zamierzam zmieniac. Nie rozumialem w calej tej klotni dlaczego przykladowo nie mowicie osoba palacym fajki zaprzestac np palic? Procz w wlasnym domu. To jest ta sama sytuacja, osoba palaca szkodzi otoczeniu. Nie widze takiego hejtu jak na tych co nie chca od razu wlepiac sobie tych szczepionek... Wyjasni ktos? (,)
#uk
  • 27
@blakker: ja sie nie dziwie tym co sie nie chca szczepić, bo to cyrk jest poki co i bardziej jak biznes wygląda i sam sie zaszczepilem zeby miec to z glowy i rodzine móc odwiedzać( i żyję), ale antyszczepionkowcy #!$%@?ący o jakichś spiskach, depopulacji ludzi, czipach, czy o tym ze w USA jednego dnia 45k ludzi umarło ze żródła krzak itd to nie wiem jak można w takie rzeczy wierzyć.
@hayawari: jezeli chodzi o to gadanie o czpiach itd to troche wisi mi to, przytakuje na takie tematy kazdemu i tyle. Po prostu nie obchodzi mnie czyjas opinia na ten temat, ma taka to niech ma. :P

Co do krzakow, nie wiadomo ktory to krzak. Za duzo juz tego sie narobilo, tak samo jak scamu dzowniacego na tele. Blokuje sie "trilliard" numerow, a dalej wydzwaniaja. :P
@hayawari: przeszedlem covid. Nie mam dobrego wrazenia, tzn szczepionka a samo przejscie. ;P
@Voltix: Myslalem nad tym ale nie pale wiec moze mi sie skonczyc szybko gadka. :P

@kwiatosz: Wystarczy przejsc kolo osoby ktora palila, wdychasz to co on wypuszcza *.*
@mielonkazdzika: Wybrales zdanie, skomentowales ale jakos nie widze merytoryki w twoim wpisie. Nie widze niestety sensu odpisywania na twoje wpisy, a mialem inne zdanie o twojej osobie przez dluzszy czas a z profilu goscia czytajac jakos sie zmienilo. Chociaz wiem juz czemu. :P
@blakker: no napisalem ze przyklad palaczy sie nie nadaje. Ludzie bardzo lubia mowic innym co maja robic. Obojetnie czy to chodzi o szczepionki czy papierosy, alkochol, sex, religie.
To juz taka natura ¯\_(ツ)_/¯

Pytales czemu ludzie nakazuja innym sie szczepic a nie naprzyklad przestac palic.
Odpowiedz na to pytanie to takie ze palenia tez zakazuja.
@blakker Osobiście nie znoszę palaczy, bo za każdym razem jak wdycham dym papierosowy, to mi nie dobrze i głowa mnie od tego boli.

Wystarczy przejsc kolo osoby ktora palila, wdychasz to co on wypuszcza .


Dlatego też wstrzymuje oddech za każdym razem, gdy przechodzę obok osoby palącej ))¯_(ツ)_/¯

akurat dzis jakis news mi sie przewinął, ze maja calkowicie zakazac sprzedazy fajek po 2030


@adriano30 To by było piękne ( ʖ
@blakker: przeciez palenie jest objete bardzo scislymi zakazami i oblozone zaporowymi podatkami typie. Fajki sa wypierane skąd się da (zaraz beda zakazy palenia na wlasnych balkonach a do delegalizacji calkowitej tez jest blisko).
Społeczna i finansowa presja na palenie i palaczy jest ogromna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blakker: Po prostu niektórzy ludzie autentycznie mają wpisany zamordyzm w DNA i nie potrafią bez niego normalnie funkcjonować. Nie wiem z czego to wynika, może są potomkami jakichś niewolników, ale serio niektórzy bez prowadzenia za rączkę przez władze i #!$%@? się w prywatne sprawy innych nie potrafią normalnie żyć.