Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: dzięki ziomek ogolnoe coś na banie mi się wkręciło że może #!$%@?ć mimo znania faktów to jest wgl 1a bo taka jest najtańsza także też myślę że luz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzejlog: mam 88ah i muszę najtańszym kosztem sprawdzić czy jebniety jest akumulator czy alternator i ogólnie mam podejrzenie że prąd uciekał po prostu bo miałem mokra kleme #!$%@? wie skąd. A biorę taki bo kiedyś kumpel w noc mi naładował 100ah taka ładowarka
@andrzejlog nie powinno być problemu, chyba że jakaś awaria będzie. Postaw akumulator w dobrze wentylowanym pomieszczeniu najlepiej w kuchni na płytkach czy łazience, bo podczas ładowania wydziela się gaz. Druga rzecz jak ktoś już pisał, ta ładowarka będzie ładować przeciętny akumulator samochodowy ponad 5 dni.
a tu 1a ale max 120ahb


@andrzejlog: tak sobie pan chińczyk wpisał ¯\_(ツ)_/¯ 120Ah przy ładowaniu 1A uzyskasz w jedyne 120h i to jak uczciwie ładuje te 1A, a nie mniej, także do takich dużych akumulatorów to to się nadaje co najwyżej by podłączyć na dłużej rzadko używane auto czy motocykl na zimę.