Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem tutaj od dawna ale po cichu, czas się pokazać i zrobić powitalne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy co to kliknie plusa weźmie udział w losowaniu szczotki z dzika #vonsace i oleju do brody #vonsace wysyłka na wskazany paczkomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inne rzeczy do brody zobaczycie w naszym sklepie dla brodaczy
p.s. a losowanie jutro wieczorem by wysłać z dostawą przed weekendem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@vonsace: Rudzi mogą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie.. Może ty wiesz, czemu ja mam brodę czarną a brudka ruda, bo żaden barber ani lekarz nie potrafi wyjaśnić każdy tylko podziwiał i kręcił głową ze zdumienia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vonsace: Bardzo chętnie bym wygrał wasz produkt, lubię rodzimych producentów. Po sprawdzeniu waszej strony koniecznie do sprawdzenia olejek z Bydgoskiej Wytwórni Mydła. Sama nazwa przekonuje wystarczająco, aniżeli typowe włoskie proraso.
@vonsace: kojarze, ze robiliscie rozdajo na wymyslenie nazwy sklepu i wlasnie vonsace wygralo, wiec albo mamy dwa takie same sklepy albo juz sie jednak nam tu pokazaliscie.
@ubog: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze przed pandemią - inne czasy (przed pandemiczne) i inne plany, ale nazwa została wykorzystana i powoli działamy w inny sposób niż planowałem.