Wpis z mikrobloga

@shaelix92: a mi wczoraj miesiąc. Ale przez ostatnie dni mam bardzo duży głód. Mam docelowo nie pić cały lipiec żeby sprawdzić czy mam silną wolę i czy potrafię się kontrolować. Ustaliłem ze sobą, że jeżeli się napiję choćby jedno piwo to będzie świadczyło że mam problemy z alkoholem. Zostały tylko cztery dni. Najgorsze będą te ostatnie- piątek i sobota bo zaczynam urlop
@shaelix92: W te 30 dni pokusa pojawiła się że sto razy, ja wytrzymałem więc nie jest jeszcze źle. Naturalnie że głód przejdzie dopiero po dłuższym czasie ale na razie wracam do alko na kilka tygodni, potem dłuższy challenge - 100 dni
@sirArthurDayne: aaaa, myślałem że chcesz sobie powiedzieć że po miesiącu czy trzech jak wytrzymasz na ścisku to nie masz problemów z alkoholem. Trzymam kciuki, moja ostatnia abstynencja trwała 6 miesięcy. Zamknęli mi siłownię i wróciłem do picia z nudów xD Teraz za tydzień już wracam na siłkę a odstawiłem alko 2 tyg przed
@fiolkins: nic sobie nie udowadniam, ide na siłownię za tydzień a tam alkohol na efekty działa bardzo niekorzystnie. Wcześniej pół roku nie piłem, ale siłownię mi zamknęli to z nudów wróciłem l. A co ?