Wpis z mikrobloga

@fluga @tymirka @npwjsn @Vanderwill @DonCruzo @jaynovak87 @prezi139 @nobrainer @przemyslaw-dec @Goorsky @Lauda

Pisze do was bo widziałem że wypowiada liście się na temat wit D. Już w sumie wiele razy też tu pisalem, wstawialem zdjęcia, podawałem jak sumplementuje oraz jakie są rezultatu itd i w sumie to gdzieś zawsze ginęło później. Widze ze jest tag #witaminad3
Wrzućcie to do obserwowanych żeby pisać w tym temacie. Sam wybieram się na kolejne badanie na koniec września i zobaczymy jak uroslo albo spadło po pół roku od poprzedniego badania. Sumplementuje sporo ale zaczynałem od 19. Jak będziecieiec coś w temacie to też tagujcie i obserwujcie tag #witaminad3
  • 4
@Vanderwill: Ale co co? :) jak pytasz o wyniki to w piatek mam wizyte z podstawowymi wynikami morfologii bo zjeb lekarz na teleporadzie nie chciał dać rozszerzonych badań mimo ze wyraznie mu mowilem i pokazywalem ze rozszerzone potrzebuje na wizyte stacjonarna bo tylko strace czas na dwukrotne łażenie do laboratorium jesli nie dostane tego od razu. Nie dostałem bo od tego są wizyty stacjonarne LOL. No to w piatek na stacjonarnej