Wpis z mikrobloga

Orange Flex - 250 GB za darmo

W ramach nowej odsłony promocji "dla studenta" można otrzymać dodatkowy pakiet 250 GB ważny przez 180 dni za 0 zł.
Orange nie weryfikuje czy jest sie studentem, kod zazwyczaj dostaje się od razu.

Z promocji można skorzystać od 01.09.2021 r. do 28.02.2022 r.

Aby otrzymać możliwość skorzystania z dodatkowego pakietu 250 GB ważnego przez 180 dni za 0 zł, należy:
1. wejść w aplikacji Orange Flex do zakładki "Odkryj” w aplikacji i kliknąć w baner „Końska dawka GB dla studentów”
2. wysłać zgłoszenie potwierdzające status studenta
3. po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych potwierdzenia w formie notyfikacji w aplikacji, kliknąć w nią i wejść do Klubu Flex w celu wygenerowania indywidualnego, jednorazowego kodu
4. przejść do sekcji "Kody promocyjne" w ustawieniach
5. wpisać kod i aktywować promocję

Link do pełnego regulaminu promocji

#orangeflex #orangeflexkodyodlubiekiedy #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje

Jak komuś mało to będę też miał kody 100 GB ale to za kilkanaście złotych bo ich jest mało ;)

Źródło newsa
PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1417 mirków ()
Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
  • 6
Wołam po kolejne darmowe GB, tym razem aż 250 GB :)
Zaplusowałeś/aś poprzedni wpis więc wołam :)
Zaplusuj WPIS to zawołam Cie do kolejnego kodu z GB od Orange :)
Kody wrzucam na #orangeflexkodyodlubiekiedy

@shael @hmiel3 @Hiter @qandaornot @pawel-jakubek @Precypitat @adam176 @snappik @zarxrock @czerwona_muszka @Rumeq @szyperist @slawomirus @Emporio @Kamishshdbd @rybsonk @MaTTiQ @capsilek @dasistfubar @placekNowika @droid43210 @lyncz @martens551 @mateopoznan @Poldaz @futroznorek @Hgnik @matek97 @Eltomas @arkagham @wuju84 @ted-kaczynsky @rdk88 @tomesz @Mikseth
@LubieKiedy: A tak w sumie to nie jest czasem oszustwo (które nie ma dolnej granicy karalności)? Wprowadzasz operatora w błąd co do swojego statusu studenta, aby osiągnąć korzyść majątkową. Jak ludzie ważący cukierki z zaznaczaniem że to cebula

Nie ma się też co rozwodzić nad moralnością szczura w całej koncepcji. Mama nie uczyła że nie ładnie kłamać? Będziecie się #!$%@?ć dla paru zł?