Wpis z mikrobloga

@Metzger3: Jak się idzie do tej kopalni, to moim zdaniem widać że tam na górze coś się błyszczy, więc nie powiedziałbym, że ten amulet jest tak bardzo ukryty.

Już bardziej ukryta jest ta kamienna tabliczka za wodospadem obok chaty Erola, albo zwój deszczu ognia na szycie góry, w której znajduje się jaskinia Gilberta z Gothic I.
@maciorqa: Cholera, przeszedłem Noc Kruka chyba z 10 razy, a pierwszy raz słyszę o tym zwoju deszczu ognia na szczycie góry z jaskinią Gilberta :o Aż przed chwilą sprawdziłem i faktycznie jest tam zwój, razem z miksturą, mieszkiem złota i toporem orków, wow! Dzięki za info :D
Niesamowite, że ta gra nadal potrafi mnie zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciorqa: A to akurat widziałem :) Niesamowite, że gra przewidziała nawet takie sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą gdyby ktoś naprawdę tak postąpił to zablokowałby sobie grę, bo nie mógłby już zostać magiem, a skoro jest już się nowicjuszem to nie można wstąpić do innych gildii. No i dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niesamowite, że gra przewidziała nawet takie sytuacje

@Davos87: @maciorqa: z jednej strony przewidziała takie sytuacje, ale z drugiej ma też takie głupie niedociągnięcia gdzie np. jako mag ognia możemy zażądać od Onara podwyżki po oddaniu złotego talerza Marii ( ͡° ͜ʖ ͡°) i on się jeszcze na to zgadza, mimo że poprawnie reaguje na naszą gildię w innym dialogu gdzie nazywa nas świętoszkowatym draniem z klasztoru