Wpis z mikrobloga

Czołem krypotmirki!

Chcemy się Wam pochwalić kolejnym suckesem! CEO Zignaly uwzględnił nas (po raz pierwszy) w swoim miesięcznym zestawieniu dochodów pasywnych. Do tej pory miał przed korzystaniem z naszej usługi Profit Sharing opory, z uwagi na jej koszty, ale okazuje się, że tańsi providerzy 'nie dowożą', a do tego nierzadko kończą na likwidacji kapitału użytkowników ¯\_(ツ)_/¯ Oto co nasz temat napisał:

"Na rynku (Marketplace Profit Sharing) dostępna jest świetna usługa, jedna z pierwszych, z ponad 9-miesięczną historią danych, oferująca doskonałe wyniki: Trade For Impact. Na początku miałem opory żeby z niej skorzystać, ponieważ uważałem, że opłata za sukces jest wysoka (50%), ale jak powiedziałem, wyniki są świetne, więc rozważam to ponownie. Oto 10 najlepszych na rynku spot: "


A tutaj macie link do całości wpisu: https://zignaly.com/blog/passive-income-2021-aug

Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota. Polecamy się!
Connect. Benefit. Earn. Trade with us, #tradeforimpact

#kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
lukaszewski - Czołem krypotmirki! 

Chcemy się Wam pochwalić kolejnym suckesem! CEO...

źródło: comment_1631199339K7C2owL64Ys01dN30YIZLb.jpg

Pobierz
  • 9
@cryptonews_win: Wszystko jest scamem. Nasze wyniki, nasi użytownicy i ich zyski, tak samo tweety, które piszą na nasz temat https://twitter.com/zignaly/status/1433001110193643525

Musimy mieć niezły budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale prowizja od zysku (Success Fee) jest dzielona między nas a Zignaly - tak wygląda model biznesowy platformy. Zatem zyski generowane przez naszego Bota dla klientów, to także zyski dla Zignaly.
@cryptonews_win: Nie, napisałeś, że za coś zapłaciliśmy, a to jest różnica. Powiem więcej - nie zapłaciliśmy ani złotówki za promocję naszej usługi. Broni się sama - rezultatami. Twoje założenie było błędne, ale przyznać się nie przyznasz. Szkoda, że niczego nie wniosłeś do tej dyskusji.

A co do promowania. Wszyscy mogą mieć z tego zysk - użytkownik (bo zarabia, nie wkładając ŻADNEGO wkładu czasowego / wiedzowego, po prostu alokuje kapitał), Zignaly (bo
@cryptonews_win:
Pozwolisz, że posłużę się analogią, aby było to łatwiej zrozumieć. Zignaly jest platformą (tak jak np. Allegro), która umożliwia traderom (sprzedającym) oferowanie swoich usług, w zamian za część prowizji od zysków (prowizja od sprzedaży). Oferując swoje usługi (produkty) na platformie zgadzasz się na jej warunki - w tym opłaty. Mamy to?

Okej, to teraz jedziemy dalej. Jeżeli prezes Allegro prowadziłby swoje OSOBISTE zestawienie produktów, które kupił w danym miesiącu (wraz