Wpis z mikrobloga

Barberzy to rak polskiego fryzjerstwa. Wydziarani chłopcy, którzy po dwóch kursach i posiąściu umiejętności zrobienia fade'a i fryzury side part uważają się za wirtuozów fryzjerstwa, biorą pieniądze jak wirtuozi fryzjerstwa, a ich umiejętności niestety są porównywalne do umiejętności karynek w pierwszym lepszym osiedlowym salonie.
Chodzę do chyba najbardziej obleganego fryzjera w #poznan, gdzie niestety na wizytę w godzinach popołudniowych trzeba czekać zwykle z 2-3 tygodnie, gdy nie zapiszesz się już z góry na kilka do przodu, a musiałem iść do obcięcia więc postanowiłem odwiedzić jeden z najbardziej znany poznańskich barbershopów, bo mieli terminy de facto od ręki. Skończyłem z włosami wyglądającymi jak obcięte nożyczkami do papieru, za 70 złotych. Z resztą, żeby nie było, to już moje któreś podejście do tego typu przybytków i zawsze jest to samo xD.
#fryzjer #wlosy #barber
Bardamu - Barberzy to rak polskiego fryzjerstwa. Wydziarani chłopcy, którzy po dwóch ...

źródło: comment_16313523693cdLPA0fqltqziHX2gTEJX.jpg

Pobierz
  • 46
@Bardamu: Polecam Motorcycles Barbershop na Wildzie. Obcinała mnie pani, a nie żaden hipsterski luzak z tatuażami. 80 zł broda + włosy, klimatyczna miejscówka, dałbym im szansę i na pewno tam wrócę.
@Tygrysia_Lilia: Pokazałem na FB, otrzymałem propozycję darmowej wizyty, ale za 2 tygodnie idę do swojego fryzjera, a po tym co mam #!$%@? na głowie raczej nie mam zamiaru skorzystać z ich usług, nawet gdyby za darmo proponowali mi strzyżenie przez cały rok co 2 tygodnie.

@Papier_Toaletowy: @rychupeja:
Wysłałem na priv, bo przeprosili i zaproponowali wizytę, a nie chcę robić inby na forum publicznym. Lepiej żeby pokazali chłopakowi jak ma
Bardamu - @TygrysiaLilia: Pokazałem na FB, otrzymałem propozycję darmowej wizyty, ale...

źródło: comment_1631354268y1OwFT0M6LbIkgEmQrn5sO.jpg

Pobierz
@Bardamu: całkowta racja, chodzę się strzyc do osiedlowej fryzjerki i zawsze jest spoko, ale raz postanowiłem sprawdzić jak strzyże 5x droższy fyzjer wstydzący się swojej nazwy, a używający amerykanizmu barber., LOL. Tak jakby polskie słowo fryzjer było czymś wstydliwym xD Strzygł mnie koleś z brodą jak talib po 2 miesiącach ukrywania się w jaskiniach Afganistanu z przedramionami niebieskimi od tatuaży i gęstwiną włosów na głowie zupełnie jakby sam bał się ostrzyc