Wpis z mikrobloga

Dyrektor liceum w Krakowie wzywa na dywanik rodziców uczniów, którzy nie chodzą na religię

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27562450,dyrektor-liceum-w-krakowie-wzywa-na-dywanik-rodzicow-uczniow.html

Czy to nie maź pani Kurator co miała 15 letnia córkę co była w ciąży i rodzina mieszka na państwowym mieszkaniu zapłacone przez wszystkich podatników nawet tych LGBT? Widocznie pieniądze nie śmierdzą?

#krakow
  • 15
@kommie: a nie chodzi o to, że jeśli dziecko nie chce chodzić na religie to powinno to wcześniej zgłosić, żeby dyrekcja mogła to odnotować? Bo jeśli nei jest zgłoszone to dzieciak na religii powinien być więc to zrozumiałe, że dyrektora powiadomiła rodziców.

Tak obsrtawiam, bo nei bede smierdzielom płacił za możliwośc przeczytania artykułu w necie
Czy to nie maź pani Kurator co miała 15 letnia córkę co była w ciąży i rodzina mieszka na państwowym mieszkaniu zapłacone przez wszystkich podatników nawet tych LGBT? Widocznie pieniądze nie śmierdzą?


@kommie: nie, to nie ten, więc skoro nie jesteś czegoś pewny, to po co rzucasz takie demagogiczne "domysły"?
@kommie: no ja to wiem, ale po prostu zamiast rzucać (w mojej ocenie: przemyślane pod odpowiedni efekt "emocjonalny" wpisu) takie pytania okraszone całym szeregiem zarzutów, szybciej wygooglować "mąż kurator Kraków".