Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witajcie. Dlaczego w Cs jak gram awp zamiast strzału na zoomie nie strzela tylko przełącza na noz/skok/lub wyłącza lunetę? Szczególnie jak chce chybko przyzoomowac i strzelić. Na MM jest w miarę ok bo nie ma takiej dynamiki ale na serwerach awp zdarza się tak co 15 strzał np.
#csgo
  • 18
Witajcie. Dlaczego w Cs jak gram awp zamiast strzału na zoomie nie strzela tylko przełącza na noz/skok/lub wyłącza lunetę


@Rolnikt: Edit*

Wydaje sie, jakby twój sprzęt był wadliwy lub uszkodzony, a nie sama gra. Nigdy, o czymś takim nie słyszałem xD.
kurde na razie bez zarzutu w innych grach tylko w Cs. A ustawienia nie mają nic do tego? Czy tam jakieś makra nie wiem

Mam taką https://www.x-kom.pl/p/321290-myszka-przewodowa-corsair-m65-pro-optical-gaming-mouse-biala.html

@Rolnikt: A masz do niej zainstalowane sterowniki? Możliwe, że masz do tej myszki przypisane jakieś skróty klawiszowe - ciężko powiedzieć.

Najlepiej, jakbyś zrobił reset ustawień w grze.

Używasz lunety i zmienia ci sie na nóż, tak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: nic nie instalowałem. Podłączyłem i grałem od początku.
Wychylam, daje zoom, widzę typka to strzelam(broń nie strzela) i wtedy potrafi przełączyć na noz lub częściej wyłącza się zoom ale strzał nie padł.
Wychylam, daje zoom, widzę typka to strzelam(broń nie strzela) i wtedy potrafi przełączyć na noz lub częściej wyłącza się zoom ale strzał nie padł.


@Rolnikt:Bardzo dziwna sprawa. Zresetuj ustawienia klawiatury/myszki w grze. Możesz tez zainstalować sterowniki do myszki i tam zobaczyć (chociaż wątpię, żeby to miało jakieś znaczenie)
@Mr_3nKi_: Najlepiej, jakbyś sprawdził inną myszkę, nawet za 30-40zł.

- Zrób reset ustawień.
- Zobacz, czy na innej myszce jest ten sam problem.

Najbardziej ciekawi mnie ta zmiana na nóż, dziwna sprawa. Możliwe też, że ten problem powoduje sama myszka ( klawisze mogą być zepsute), ale z drugiej strony napisałeś, że jest tak tylko w cs'sie. Ciężko powiedzieć zza ekranu monitora. Gdybym miał przy sobie tobym kombinował aż do skutku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: a może #!$%@? całego csa? I od nowa? Wiem że pobierałem czyjś cfg żeby nie bawić się w te wszystkie ustawienia może tam coś namieszane?
Wiem że pobierałem czyjś cfg żeby nie bawić się w te wszystkie ustawienia może tam coś namieszane?


@Rolnikt: Bardzo możliwe.

a może #!$%@? całego csa? I od nowa?


Dobry pomysł, zrób i daj znać. Możesz też usunąć ten config. Jak wolisz ¯\_(ツ)_/¯
albo już czasem zadko ale włącza się skok xD


@Rolnikt: Reinstal gry lub usunięcie tego "obcego" cfg powinno pomóc. Jeśli to nie pomoże, to już będzie wina samej myszki ( szczerze wątpię, ale miałem podobny problem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: witaj. Aktualizuje. Mianowicie: wywaliłem config ustawiłem pod siebie nic. Skalibrowałem mysz nic. Aż w końcu doszedłem do tego że gram w rozdziale 1920x1080 i nie mam pojecia co to ma do tego ale zmieniłem na 1280x960 i strzela mi się szybciej, płynniej i takie błędy już się nie pojawiają. Debil jestem że zapomniałem od początku zmienić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: no nie mam pojecia ale grałem wczoraj na 1980 to miałem kilka razy te pusto strzały a dzisiaj zmieniłem na 1280x960 i raz ze zacząłem serw #!$%@?ć to i przestało tak się dziać nie mam pojecia o co chodzi :D