Wpis z mikrobloga

Witajcie Panowie. Miałem zamiar się rozpisać i wytłumaczyć co się zmieniło w trakcie mojego kiblowania ale nie wiem czy ma to sens. Wiem na pewno, że nie mogę już wrócić na ten tag jako @milkas98, dalsza wegetacja nie wchodzi w grę i nie ma najmniejszego sensu. Przepraszam Panowie jeśli was zawiodłem ale na pocieszenie dodam, że jest u mnie w tym momencie tragicznie więc tak czy siak albo wrócę jako naprawiona (w miarę możliwości) osoba co jest porównywalne z drogą krzyżową Jezusa i mało prawdopodobne albo moje truchło skończy na śmietniku, innych opcji już nie rozważam. Jeśli tylko możecie walczcie, ja będę ale klęska wisi w powietrzu, niestety zostałem bardzo pokarany przez los i naprawianie błędów, które nie zależały ode mnie jest ciężkie i mentalnie i pod względem finansowym. Ale będę próbował, daję sobie rok. Dziękuję za te lata na tagu, to miejsce było dla mnie jak dom, w sumie to zawsze będzie.
#przegryw
Pobierz m.....8 - Witajcie Panowie. Miałem zamiar się rozpisać i wytłumaczyć co się zmieniło ...
źródło: comment_16316245851kMZ5YJd9Gj98XRofg55vt.jpg
  • 36
@milkas98: Złoto wypala się w ogniu. Mi w dramatach pomaga świadomość, że inni mają jeszcze gorzej no i wiara w Jezusa. Jak jesteś niewierzący to chociaż tego pierwszego się trzymaj, że mogłoby być gorzej. Tak czy siak powodzenia!
@milkas98: Uuuu to nie wiem jak doradzić. Ogólnie wolę swoje dramy niż bycie niewolnicą seksualną albo członkiem indyjskiej kasty. Nie wiem co Ciebie spotkało, ale jak masz dwie nogi i ręce to możesz wszystko.
@milkas98: Może pora przestać patrzeć na innych i wstać z kolan. Po każdej burzy wychodzi słońce. Co dzień wielu ludzi walczy o swoje. Nie zawsze im wszystko wychodzi ale się starają.
@milkas98: Czyli teraz będziesz tryhardować, ale żeby się zaraz nie wypalić w tym to musisz poszukać jakichś pozytywów w życiu #!$%@?. Załóżmy, że jesteś twardym złodupcem, ale w nieskończoność nie dasz radę grindować, kiedy hormony #!$%@? Cię będą niszczyć. Polecam trochę poćwiczyć bycie zabawnym, ale nie "szokująco" cynicznym. Jeśli jesteś w stanie kogoś rozśmieszyć, to od razu jesteś poważany.
@Ostry_Sens tryhard to jedyne co mogę zrobić, bycie zabawnym nie działa kiedy nie masz nic do zaoferowania z zewnątrz. Odpadasz na starcie. Mogę być zabawny, mam wiele tematów o których mogę rozmawiać ale nie ma ku temu okazji bo eliminacja tak jak wspomniałem następuje już na samym początku.