Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lguodwznkoi_e: o ile jest to na pewno to nagranie(a na 99% jest) to wiąże się z nim przerażająca historia, taka że wypadek ten zdarzył się na jakiejś drodze w rosji. ta cegłówka przebiła szybę i dosłownie rozwaliła głowę kobiecie która siedziała na siedzeniu pasażera. ponoć wyleciał jej mózg, ale jej ciało jeszcze "żyło" przez 2h od tego wypadku. te krzyki które słychać pod koniec nagrania to krzyki rodziny tej kobiety na
@Mystoo: zgadza się. tutaj całość https://www.youtube.com/watch?v=iazTQVi1CEE

Ciężarówka Kamaz była załadowana cegłami i kilka z nich odczepiło się. Jedna z nich przebiła się przez przednią szybę Audi A4, uderzając w głowę 29-letnią Olgę Gaikovich, która siedziała na miejscu pasażera.

Kierowca ciężarówki nawet tego nie zauważył i kontynuował jazdę. Kobieta została przewieziona na izbę przyjęć szpitala w Azowie z rozłupaną czaszką, gdzie po dwóch godzinach nieudanych prób ożywienia uznano ją za zmarłą.

Przetłumaczono
@Vosemite: masakra. widziałem w necie wiele mega brutalnych rzeczy, ale chyba nic mi się nie wryło w pamięć tak mocno jak właśnie krzyki jej rodziny z tego nagrania kiedy widziałem je pierwszy raz 5 lat temu. do dziś mnie ciarki przechodzą jak sobie to przypomnę. mam nadzieję tylko, że nie jechały z nimi dzieci tejże kobiety i nie musiały oglądać tego makabrycznego widoku, ale niestety z tego co słychać na nagraniu,
@lguodwznkoi_e: wiem i nie dzięki xD nie potrzebuję. to nagranie już dosyć poryło mi psychikę.
chociaż tu na mnie bardziej zadziałało to, że widziała to jej rodzina, a konkretniej krzyk jej rodziny. takich nagrań z brutalną śmiercią, ale pozbawione emocji i reakcji osób postronnych też widziałem dużo, też mi poryły psychę, ale nie aż tak bardzo jak to. ogólnie pomimo, że śmieszkuję z papieża i próbuję udawać w necie wypranego z
@Bizancjum: szczerze wątpię. chwile po tym zdarzeniu od razu pojechali na pogotowie albo zadzwonili po karetkę. raczej nikt nie myślał wtedy o pstrykaniu fotek. jak już to może znajdziesz jakieś zdjęcia już ze szpitala po tej beznadziejnej akcji ratunkowej. jak chcesz to poszukaj, może coś znajdziesz
@Mystoo: kurde zdziwiło mnie to, bo chyba ta cegła poleciała w prawy dolny róg szyby i to pod ostrym kątem. Musiała mieć ogromnego pecha że ją to w głowę trafiło
@Narcyz_: być może uderzenie cegły w szybę zmieniło tor jej lotu. przednia szyba w samochodach jest niesamowicie twarda, nawet po zbiciu powinna ją trzymać do kupy naklejona na nią folia z bardzo wytrzymałego tworzywa. nawet w bardzo poważnych wypadkach przednia szyba zazwyczaj się nie przebija, czyli energia kinetyczna tejże cegły musiała być przeogromna, biorąc pod uwagę masę cegły pewnie była większa niż energia pocisku niemałego kalibru. z głowy kobiety nie zostało
@Narcyz_: nom, jeszcze na nagraniu widać było, że cegła była "podkręcona", podkręcone obiekty mają znacznie większą energię kinetyczną niż te lecące prosto, w skrajnych wypadkach nawet kilkukrotnie, bo tu dodatkowo wchodzi w grę energia kinetyczna ruchu obrotowego, a tu potrzeba znacznie więcej energii kinetycznej by zmusić obiekt do ruchu obrotowego. dlatego karatecy podczas zadawania prostych ciosów zawsze obkręcają pięść by dodać jej dodatkową energię, dziwne, że ten sposób nie został zaadaptowany