Wpis z mikrobloga

@Vezz: Jeśli to prawda, to jestem ciekaw co z Wunderem się teraz stanie. Gość dorobił się takiej reputacji w ostatnim czasie, że może mieć problem ze znalezieniem zespołu w ultralidze. xD
@Vezz: dla mnie Wunder to dalej jeden z najlepszych topow na zachodzie. Tak, z jego winy przegrali ważna serie, ale drużyna wcale nie grala lepiej. Śmieszne jest jak ludzie piszą, że Wunder to gówno bo mial wiele słabych gier w tym splicie, ale jakoś zapominają, że miał też bardzo dobre gry.
Ludzie też go cisna, bo nie gra solo q i na niego pluja, ale jak Kacperek nie gra solo q
@wiecznylowcaumyslow: Ktos tam sumowal ile gierek prosi rozegrali na swoich oficjalnych kontach w sezonie i SZOK. Wyszlo na to, ze Wunder ma mniej wiecej tyle ile np Armut czy Razork. Prawda jest taka, ze ludzie tylko czekali az bedzie mial zly okres, zeby go mogli jechac za "trash talk". A Wunder ma #!$%@? i specjalnie zmienia nick i gra yumi i dariusem na topie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Vezz: ja bym się nie zdziwił, gdyby Wunder został w drużynie. Kto na zachodzie ma większy potencjał i prezentuje obecnie wysoki poziom?
Jest Armut, zobaczymy jak poradzi sobie na mocnych zawodnikow. Na linii odwalał, ale ma świetne TF. Jest potencjał.
Odo zawsze byl dobrym graczej, potrafi grać weak side. Ale nie robi nic wow.
Adam to opuścimy sobie żarty. Dla mnie nue jest nawet w pierwszej połowie EU.
Czekam z niecierpliwością
@wiecznylowcaumyslow: Jeśli dobrze pamiętam to jak Wunder prezentował topową formę i wprost przyznawał że nie gra soloq by się nie wypalił to też mu przyklaskiwano, problem pojawił się jak przestał prezentować topową formę xd.
BB do G2 traktuje neutralnie, ale spodziewałem się trochę więcej xd
@Dywanix: Z drugiej strony jesli wymieniasz Wundera to na kogo? Armut? Ktorego musisz odkupic. Bwipo? Pomysl sam w sobie to XD dla mnie. Odo? Ktorego tez odkupic musisz i watpie, ze przjedzie. Jest jeszcze Alphari, ale za niego to w #!$%@? hajsu musisz wyłożyć i nie wiadomo czy warto. Nie ma w czym wybierac tak naprawde. Jakis top z ERL tez nie pasuje, bo G2 kupuje zawsze gotowy produkt. Importy tez
@Vezz: No właśnie to jest najgorsze, że nie ma na kogo. BB wydaję się być topem z którym daliby radę wygrać Europę, ale poza nią? już lipa. Wolałbym chyba nawet, by zostawili Wundera i spróbowali go zmotywować do treningów ( ͡° ʖ̯ ͡°)