Wpis z mikrobloga

Kilka ważnych informacji o naszym człowieku sukcesu prosto ze źródła:)

Facet jak juz wspomniałam ma 26 lat. Ogląda jakiś ludzi, którzy mają "wszystko". Kobiety modelki, własne biznesy etc. Niestety sam uważa się za niewiadomo kogo. Chciał mi nawet wmówić, że mój związek jest tylko dzięki niemu. Znam go niestety osobiście. Mieszka ciągle z rodzicami, do których nie ma szacunku. Czy według Ciebie powiedzenie, że nie płakałbyś jak mama by Ci zmarła jest czymś normalnym? Wyzywanie ich ciągle. Mówienie, że nie będzie się pracować nigdy na etat - aktualnie pracuje jako rozwoziciel jedzenia w formie która niby istnieje od kwietnia. Szczyci się tym, że podobno zarabia 3600 na rękę. Tonie w długach. W związku był tylko jednym i nawet nie zorientował się znawca, że dziewczyna robiła go prawie cały związek w balona - bo nie była w nim zakochana. Chciała po prostu mieć kogoś przy sobie. Po całej sprawie płakał w moje ramię. Niestety mieszkam w tym samy mieście co on. Umawialiśmy się dość często na spotkanie, zawsze to ja z mężem musiałam stawiać wyjście - a to jedzenie, a to piwko itp. Na urodziny dał mi wódkę, którą po chwili chciał od razu pić sam. Poza tym obiecywał wiele rzeczy - nigdy nie dotrzymał danego słowa. Była raz nawet taka sytuacja, że mieliśmy iść do kolegi - przyszedł do mnie do mieszkania, a gdy mieliśmy już iść wyszedł z klatki i uciekł. Dosłownie uciekł bez żadnego słowa wyjaśnienia. Czy tak zachowuje sie dorosły mężczyzna? W moim towarzystwie często podkreślał, że kobieta puszysta jest obrzydliwa a ja sama do takich kobiet należę, do tych niemalujących się również. Dbam o cerę, ubieram się wygodnie. Deliaktnie zwróciłam mu uwagę, że jednak boli mnie to iż mówi tak w moim towarzystwie, przyjaźniąc się ze mną. Zlał i stwierdził, że on to tylko ogólnie mówił. Jego mama chce mu załatwić pracę a on woli uciec za granicę. Myśli, że będzie siedział na dupie a ktoś będzie za niego zapierdzielał i go utrzymywał.
#sebcel
  • 20
@HuierP10: Co mnie skłoniło?Jego zachowanie wobec mnie i mojej rodziny. Nie pozwolę wyzywać siebie od prostactwa, chamstwa.Pomagałam mu w każdej sytuacji, nawet jak powstał ten tag. A obraził się o to, że na facebooka wkradł mi się wirus i usunął mi ponad połowę znajomych w tym także jego. Czy to jest zachowanie dorosłego czlowieka? wystarczyło napisać do mnie na priv i wyjaśnić a nie wjeżdżać mi na psychikę i rodzinę.
to i ja się dopowiem co nie co o nim...
Poznaliśmy się z Sebkiem jakiś czas temu,
Nie przyszło by mi do głowy co on #!$%@?.... Ten chłopak ma ewidentnie jakieś zaburzenia bo to masakra.. Ktoś zrobił mu srake zamiast mózgu i teraz sieje popeline na mieście. Tylko po co? Jeśli to czytasz to dam ci radę. A wziąłbyś się baranie za jaką uczciwą pracę a nie denne nikomu nie potrzebne cringe'owe