Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #ebay, mam pytanie a propo wygranej aukcji - udało mi się wylicytować #mustang mach 1, dałem najwyższą kwotę (spełniła ona oczekiwania sprzedającego - reserve was met), napisałem więc do sprzedawcy jaką formę płatności by preferował, a on mi po jednym dniu odpisał:

Sir I apologize for the confusion eBay screwed up on the reserve price. I’ve been in touch with them today and I am not selling car at this time. I will keep your contact info and let you know what’s going on if you would like


Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją? czy jest coś co mogę z tym zrobić, czy mam po prostu odpuścić i czekać na kolejną okazję?

#aukcje #import #usa i otaguję też #ustrip2021 (oraz #podrozujzwykopem), bo kupno tego auta to część mojego „wakacyjnego” planu. W ramach ciekawostki dodam, że wylicytowałem samochód bez oglądania go, siedząc w beach barze na Isla Mujeres w #meksyk, będąc podpiętym pod baardzo słabe wifi :) Naprawdę się cieszyłem i zacząłem szukać możliwości importu samochodu do Polski, ale jak widać nie było mi to obecnie dane :( szukam dalej!
Pobierz nalogowiec - Mirki z tagu #ebay, mam pytanie a propo wygranej aukcji - udało mi się w...
źródło: comment_1631852179EjsgSpbidpl2B69LRbmLzE.jpg
  • 16
@nalogowiec: Niestety może sprzedawca może zdecydować ze nie sprzedaje auta i ebay nic z tym nie zrobi. Podobnie jak Ty mogłeś zdecydować ze nie zapłacisz…

Jezeli jesteś zdecydowany to mogę dać Ci numer kumpla z Polski, który specjalizuje się w starych Mustangach. Może Ci doradzić co do zakupu, ewentualnie możesz mu powiedzieć co chcesz i Ci to znajdzie.

Tego pomagałem mu ostatnio kupić w Texasie, gdzie mieszkam. Pojechałem obejrzeć auto, sprawdziłem
Pobierz kielbasazdzika - @nalogowiec: Niestety może sprzedawca może zdecydować ze nie sprzeda...
źródło: comment_1631881968jysMQBe7psbygdt7v4WsZj.jpg
@kielbasazdzika: hej, jestem zdecydowany, intersuje mnie mach 1 69 w kolorze burgundy z jasym wnętrzem, czy manual czy automat to obojętne, wolałbym to pierwsze, ale z automatem też będzie ok. Gdyby coś Ci się trafiło - daj znać na PW, dzięki!
Ps. będę dziś w teksasie, na razie spontanicznie i bez planu, więc jeśli jakimś cudem znalazłoby się tam coś od ręki to podlecę przy okazji :)
@kaaaPiii: hej, niestety nic ciekawego nie znalazłem jak do tej pory, szukałem długo zarówno w okolicach nowego jorku jak i w teksasie (tam głównie jeździłem dookoła), obecnie zrobiłem sobie chwilę przerwy i zacumowałem na dłużej na hawajach, więc tutaj nic nie szukam, bo nie za bardzo wiem jak bym miał ogarnąć shipping do Polski :) ale, z ciekawostek, wczoraj szedłem i zaczepiła mnie agentka nieruchomości, zajmuje się sprzedażą mieszkania i samochodu
Pobierz nalogowiec - @kaaaPiii: hej, niestety nic ciekawego nie znalazłem jak do tej pory, sz...
źródło: comment_1635942456CR9ql4H2Ky9rnzbCG7YHKr.jpg