Wpis z mikrobloga

Obejrzałem film o Schumacherze i tak sobie pomyślałem o Roberciku, że gdyby był trochę mądrzejszy i słuchał kogoś innego oprócz siebie to możliwe, że za 10 lat taki film nagraliby o nim, jako wielokrotnym mistrzu świata. Kto wie, może właśnie w miejscu Hamiltona dzisiaj byłby Robercik, przecież wiemy, że miał kontakty z Toto i nie były to byle jakie kontakty. Robert przed wypadkiem był serio jednym z najlepszych kierowców w F1, niczym nie odbiegał według mnie od Hamiltona. W BMW a szczególnie potem w Renault robił wyniki ponad stan i możliwości samochodu, w 2011 na bank by miał jakąś wygraną, patrząc po tym jak wyglądał Lotus w dwóch pierwszych wyścigach sezonu. Lando go trochę przypomina bo też robi wyniki ponad stan a nie jest jakoś wielbiony przez media, tak samo jak kiedyś Robercik. Teraz to już dawno po ptokach dla Robercika i olbrzymi potencjał został rozj***ny.

No i pomyślałem o czymś jeszcze, o tym, że #!$%@? za niedługo takie filmy będą powstawać o Hamiltonie XD
Bożu niech Gekon tam się nie da za rok i go zezłomuje.

#f1
Pobierz Kolikol - Obejrzałem film o Schumacherze i tak sobie pomyślałem o Roberciku, że gdyby...
źródło: comment_1631995912lItbKyXwBNvgM8HkBWftDy.jpg
  • 13
@Kolikol: Nie no bez przesady.

Miał talent, ale z Nickiem na przestrzeni trzech sezonów nie wygrał - zwłaszcza w 2007 - podczas gdy Lewis jeździł od samego początku na równi (o ile nawet nie lepiej) z ówczesnym dwukrotnym WDC i jednym z GOAT-ów.

Porównywanie Jednorękiego do jednego z trzech-czterech najlepszych w historii to zdecydowana przesada. Myślę, że gdyby nie wypadek to byłby takim Webberem / Massą / Buttonem. Na pewno byłyby
@Kolikol: Stary, ale Fernando jeździł tym samym bolidem, a na początku McLaren traktował go normalnie. Poza tym w 2007, Ferrari miało bardzo zbliżone osiągi, a w 2008 w pierwszej połowie również BMW.

Lewis w 2007 zdobyłby mistrzostwo gdyby nie Chiny i Brazylia, a teorie spiskowe, że FIA kazała #!$%@?ć do kosza WDC McLarenowi jest moim zdaniem bardzo sensowna jak na to, że to teoria spiskowa.