Wpis z mikrobloga

Hejka, mam szybkie pytanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałabym zakupić sobie podgrzewacz tytoniu i zastanawiam się nad Glo, ale moją uwagę przykuł też IQOS 2.4 ¯\_(ツ)_/¯
Najbardziej interesuje mnie to, na ile zaciągnięć starcza jeden wkład, bo słyszałam, że w tym przypadku IQOS wypada gorzej od Glo. Analogów nie palę od dawna, zdarzyło mi się kilka razy na imprezie zapalić, ale jednak w moim sercu tylko mentole.
Który sprzęcik jest lepszy? Nie jestem żadną nałogową palaczką, bardziej zależy mi na tym, żeby sobie zapalić ze znajomymi dla relaksu między zajęciami.
#iqos #papierosy #pytanie
  • 12
@give_me_coffee:
Glo - duża ilość smaków, dłuższe palenie, tańsze wkłady, nie śmierdzi tak jak spocone stopy po 8 godzinnej zmianie w fabryce u Janusza.

Iqos - mocno ograniczona ilość smaków, wkłady schodzą w sekundę, nie da się napalić i strasznie cuchnie.

Dodatkowo glo ma super dużo promocji, gratisowe paczki itp. Niedawno była promocja, że jak kupisz 6 paczek to urządzenie dostajesz gratis wiec za 60 złoty masz super zestaw na start
@give_me_coffee: miałem glo i iqosa - ostatecznie zostałem przy iqosie. Glo jest tańsze to prawda i imo niefajne w smaku, masz mniej dymu i ja miałem wrażenie, że nie mogłem się tym napalić.
Różnica jest taka, ze dla mnie iqos to trochę jak rytuał, gdzie palisz heetsa i czekasz aż znowu urządzenie się naładuje - natomiast w glo jest inaczej, naładowanym glo na 100% możesz spalić całą paczkę wkładów jeden po