Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierzyłem początkowo w historie z tagu #przegryw i #logikarozowychpaskow, jak znalazłem Wykop, ale jest w tym niestety sporo racji. Już w LO wiedziałem, że jestem #przegryw, skoro nikt mnie nigdy nie zaprosił na 18-tkę, a moja była tylko rodzinna... Do tego dochodziły #julka, które ochoczo rozprawiały o chłopakach i podbojach. Pamiętam na informatyce, jak jedna dziewczyna rozpowiadała, że może być w ciąży, co było sporym poruszeniem u #rozowa, no bo wiecie hehe "segz". Od razu wiedziałem, żeby unikać tych tematów, bo "o ten anon to taki nieśmiały, pewnie się nigdy nie całował" i szybko się stałem pośmiewiskiem wśród dziewczyn klasowych (na szczęście chłopaków było mało, więc wszyscy się trzymali razem i z ich strony nie doświadczyłem gnęby), bo byłem zawsze taki cichy.

Najgorsze było, że nastoletnie julki nie miały oporów i często ze mnie się śmiały wprost. Najgorsza akcja to była, jak na zajęciach jakichś syf-artystycznych (profil LO) mieliśmy patrzeć 1 na 1 i mi się trafiła ta od ciąży. Patrzymy sobie w oczy, a ona wybucha śmiechem i mówi, że nie może wytrzymać i znowu była #beka, no bo moja wina, że mam geny twarzy, takie jakie mam. O! Jeszcze w gimnazjum była taka jedna, która ZAWSZE udawała, że nie zna mojego imienia i tak przez 3 lata, aż pod koniec były jakieś egzaminy i nie dosłyszała punktacji i uważała, że jej punktu brakuje do zdania, więc nagle sobie przypomniała imię kujona (mnie) i spytała, jakie są progi, a ja jej wtedy, że nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie na każdym etapie edukacji ze względu na twarz 5/10, niski wzrost, nadwagę i bycie introwertykiem 90% byłem przez kobiety odtrącany, a nawet obśmiewany. W końcu po tylu latach znalazłem swoją #rozowa i jesteśmy razem, ale już widzę, że im więcej się staram i daje od siebie, tym częściej ona się nie stara lub chodzi zapuszczona. Zmieniło się podejście do mnie i do #seks. Teraz tak myślę, że im jesteś milszy i cichszy to możesz kończyć tylko jako #betabankomat, bo nie masz tego, co kobiety widzą w #chad( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b6f7e6c22e7000a6398b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt