Wpis z mikrobloga

Mircy, ten wstrętny covid chyba strasznie osłabił mój organizm bo drugi raz w tym miesiącu jestem chora ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na szczęście jest przy mój kochany #piesel tylko że strasznie mu ostatnio daje z pyska więc jak mi tak chucha z tej odległości to idzie zemdleć xD

#adopcja #adopcjazwierzat #schroniskodlazwierzat #pies #pokazpsa #smiesznypiesek
Pobierz pylocz - Mircy, ten wstrętny covid chyba strasznie osłabił mój organizm bo drugi raz ...
źródło: comment_1632455757PB7dAmaOwY1gQ5d0LyjcXb.jpg
  • 11
@Pan_Orama: Ogólnie to daję mu od początku karmę Simosons Alpha Premium, z łososiem lub z kurczakiem/kaczką. No i on w ogóle jakby nie jest nauczony gryźć tylko połyka w całości te chrupki - kiedyś jak mi zwymiotował to się potwierdziły moje podejrzenia bo tez nie słychać w trakcie jedzenia żeby gryzł. No ale zdarza się że jak wychciewa to dostanie coś ludzkiego do jedzenia i czytałam że to się przykleja do
@pylocz moja jedna tez nie gryzie suchego jedzenia, łyka je całe. Jak czasem puści pawia to całe to jedzenie jest. Zauważyłem też, że od suchego nie ma w ogóle apetytu tylko by suche jadła i tyle... Ile kociego jedzenia poszło w śmieci to w głowie się nie mieści. Popatrzy na nie, miauuu i kręci się przy misce z suchą....
@Hypeman: XD myśle ze jest smutny bo na zewnętrz wieje i pada a ten wygodnik nie cierpi wyściubiac nosa poza klatkę gdy jest zimno. Taki o to pies północny xD