Wpis z mikrobloga

Dzień Doberek()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()
#codziennyprzytulas
  • 42
@Meritneit: @dzicz @pemfon: @przegro_pisarz: @kartofel322: @Tygrysia_Lilia: @Zi3L0nk4: @przegro_pisarz: @PorzeczkowySok: @ghfkf: @darkpassionplay @Itun: @mobutu2 @Graner @DarthRegis: Cześć, witajcie. Dziś jest piątek, a to oznacza (w teorii) ostatni dzień szkoły/pracy i początek weekendu. I to właśnie tego ostatniego życzę wam bardzo przyjemnego () Dodatkowo dziś, bodaj 12:30-40 ma nastąpić odczytanie pod siedzibą wykopu pasty o serwerowni.
źródło: comment_1632459326piuRUl8cCs4n9BZibrqak1.jpg
@Zi3L0nk4
@Meritneit
@przegro_pisarz
@Graner
@Abstrakt
@kartofel322
@darkpassionplay
@dzicz

Piątek, piateczek ()()

W Warszawie pogoda deszczowa, wietrzna. Boli mnie głowa od około 4 rano ;( kark przydałoby się wymasować..

Jak u was? ()()()

Wybrałam książkę ale jakoś nie umiem się
@Tygrysia_Lilia: Może w twoim przypadku taka pogoda nie sprzyja czytaniu? A na pewno ból głowy i sztywność karku. Może jakieś rozciąganko w tych okolicach? To też na pewno zdrowy sposób na rozpoczęcie dnia (bez gwałtownych ruchów jednak, a przynajmniej po obudzeniu się). Nie jestem pewny co masz na myśli (,) Myślałem, żeby po prostu tutaj opisać wrażenia z książki i ewentualnie rozpocząć jakaś dyskusje lub wrzucić link
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Meritneit: @przegro_pisarz: @Tygrysia_Lilia: @Abstrakt: @Graner @Zi3L0nk4 @ghfkf @darkpassionplay @Itun @DarthRegis @Jakis_Leszek

Dzień dobry (ʘʘ)
U mnie tak samo wietrznie od 5 nie śpię i też boli mnie kark, widocznie jakieś gwałtowne zmiany atmosferyczne idą :/

Po za tym...
To bez kitu dziś już piątek, zastanawiam się nad kończeniem urlopu w przyszłym tygodniu, trochę się tym denerwuje, niby dalej wypoczynek w domu, ale jakoś przeraża