Wpis z mikrobloga

Prawacka głupota z #brexit na jednym obrazku. Przypominam ze podobnych dzbanów tudzież pospolitych ruskich onuc chcących zafundować nam podobny los mamy w Polsce w partiach * oraz ********** dla których dedykuje kolejne 5 gwiazdek.

#bekazprawakow #bekazpisu #brexit #polexit #polska #ruchosmiugwiazd #bekazkonfederacji #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1633275020C2p5Kfa88POytljYRz0rID.jpg
  • 64
Prawacka głupota z #brexit na jednym obrazku.


@grubson234567: jedno pytanie: czy mieszkasz w #uk ?

Bo przyznam że w ogóle nie widzę w sklepach pustych półek, a najwięcej do powiedzenia jak wygląda to w Wielkiej Brytanii i wrzucania memów o tym mają ludzie mieszkający w Mazowieckim

Chętnie porozmawiam na temat Brexitu, ale ciężko rozmawiać z kimś o tym jak jest w #uk jak ten ktoś mieszka w Australii, Ukrainie czy Polsce
@grubson234567: no właśnie już byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) , nie miałem problemu zatankować - bo wypowiadam się jako osoba która tu mieszka

Kryzys z paliwem dawno zażegnany, panika była wywołana przez media bo na niewielkim procencie stacji BP rzeczywiście były opóźnienia w dostawach przez co ludzie rzucili się tak że wszystkie stacje w kraju miały po 300% utargu i wtedy rzeczywiście były braki

Także, no cóż
@DurzyPszypau: Zrobilem to i widze:

W internecie rozsyłane jest zdjęcie młodego Józefa Ratzingera - czyli późniejszego papieża Benedykta XVI - na którym ma być widać, jak wykonuje on gest "Heil Hitler". Towarzyszą temu dyskusje o jego…


Co to ma do tematu? Ja chce konkretnie zrodlo. A cos w stylu "xD" to zachowaj sobie dla siebie. Checesz dyskutowac czy nie? jak tak to udowodnij swoja teze, ale nie anonimowymi komentarzami, bo takie