Wpis z mikrobloga

Mój wysłużony iPhone 7 chyba w końcu dokonał żywota. Trochę ostatnimi czasy nie śledziłem poszczególnych modeli. Chciałbym wydać max 2 tysiące - na które modele zwrócić najlepiej uwagę?

#iphone #apple
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enzojabol: używany iPhone 11. Może uda ci się znaleźć spoko egzemplarz w tej cenie. Z nowych to tylko SE 2020 64GB za 2099 zł (nie orientuję się czy da się go znaleźć taniej w jakichś promocjach).

Alternatywnie używany Xs powinien się załapać.
@onionspirit: Wymieniałem jakiś czas temu baterię. Przez to obudowa przestała być całkowicie szczelna a po jakimś tygodniu wpadł mi telefon do wanny... Jeszcze tego samego dnia przestał działać home button ale z tym sobie poradziłem i mi to nie przeszkadzało (bo czytnik linii papilarnych działał, wciskać się tylko nie dało). No a dzisiaj przy dzwonieniu do kogoś ani jak nic nie słyszę ani mnie nikt nie słyszy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: wygląda na szrot pokroju telefonów z "nadwyżek magazynowych producenta". Wszystkie takie aukcje powtarzają to samo - telefon przepakowany do eko pudełka + jakieś pierwsze lepsze zamienniki ładowarki i kabla. Olałbym tę karynę Miras.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@enzojabol: to nic nie da. Z zewnątrz telefon będzie wyglądać jak nowy zaś w środku będą tanie chińskie części. Xs od dawna nie jest dostępny w oficjalnej sprzedaży więc te wszystkie zapewnienia w aukcji o jakże wyselekcjonowanym telefonie można włożyć włożyć między bajki. :P Bezpieczniej jest kupić nowego SE 2020 kosztem baterii i wyświetlacza.
@enzojabol: Jak będziesz zainteresowany złotym xs w idealnym stanie to odezwij się na pw, puszczę go taniej niż 2k, bo można pomyśleć o wymianie baterii na nową (87%) i jeszcze na waciki ci zostanie.
@enzojabol:

refurby od apple sa pewniejsze niz uzywane. refurby ale takie np. z amazon albo ze sklepu autoryzowanego, ale one maja zazwyczaj bardzo podobna cene do nowych. albo szukaj po olx ze swojej okolicy i jedz zobaczyc jak rzeczywiscie wyglada. ja bym tak zrobil. albo 2k wplaty i raty 0 i iphone 12 mini jak juz ktos pisal