Wpis z mikrobloga

Mireczki bo nie #!$%@?, szukam jakiegoś autka, czegoś co da mi frajdę z jazdy a jednocześnie będzie można tego używać na codzień. Myślałem nad audi TT ale trochę boję się kosztów w już czasami 20letnim aucie. Są jakieś sensowne powtarzam sensowne coupe czy coś w tym stylu do maksymalnie 20tyś? Może być to też sedan z duszą jak alfa 159. Szukam inspiracji ale nie chce kupować nic starszego niż 15lat. Poratujcie bo codziennie mam inny pomysł i w głowie sie przewraca ( ͡° ʖ̯ ͡°) #motoryzacja #samochody
źródło: comment_163362462969B7T7eJ2Nzkn4KpEB1V1S.jpg
  • 36
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadaszekk: audi tt? większość części bliźniacza z a3, więc tu nie ma co się bać, koszty śmieszne. z sensownych coupe do 20k narzuca mi się Mercedes CLK, peugeot rcz (tu uważać na silniki), laguna gt
@jadaszekk: Alfa i Volvo fajnie wyglądają i nawet dają uczucie pewnego prowadzenia, ale nie dają za bardzo "frajdy z jazdy" bo to podsterowne kloce xD. Najbardziej uniwersalne będą samochody typu golf gti/ megane rs. Czyste emocje to mazda mx5, renault clio rs, ford fiesta st w tej cenie. Chyba że stać Cię na utrzymanie starej klasy premium, to bmw łączy te dwie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)