Wpis z mikrobloga

W sumie to nie widziałem na tagu jeszcze informacji o planowanej wymianie nawierzchni na Hallera ( ͡ ͜ʖ ͡)

https://gazetawroclawska.pl/remont-i-czesciowe-zamkniecie-alei-hallera-we-wroclawiu-jeszcze-w-tym-roku/ar/c1-15848507?fbclid=IwAR2b5tSWBd63Qm0I4K3v15Bcvw0WZyqhZwtNcPjkNb1crv5Y7_e4CnhTavI

Naprawdę brak słów. Przecież cały fat będzie stał w jednym wielkim korku xD Tramwajów brak, na skrzyżowaniu zmieniona organizacja ruchu, ale co tam jebnijmy jeszcze wymianę nawierzchni, No bo bardziej się nie zakorkuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jak przyjdzie śnieżna zima to to będzie stało rozwalone do marca..
#wroclaw
  • 9
@mirko_efekt: nie mam problemu z remontami - trzeba to trzeba, w końcu będzie jeździło się wygodniej. Ale dlaczego robią to akurat w momencie kiedy i tak już w tym rejonie są utrudnienia i nie jeżdżą tramwaje? Tam w normalnych warunkach jest korek, a co dopiero jak zrobią jeden pas. Druga sprawa to okres jesienno - zimowy przeprowadzania prac.
kiedy bys nie chcial zrobic tam remontu to bedzie kwik i wielkie korki


@mirko_efekt: Ale lepiej mieć mniejsze korki i krócej (bo latem robota szybciej będzie skończona, a i więcej ludzi przejdzie na rowery i mpk) czy większe korki i dłużej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darth_Gohan: nawet u mnie na nowym osiedlu rozkopali nowy chodnik dosłownie kilka miesięcy od wybudowania, bo trzeba było rury pod chodnikiem położyć. Póki nie będziemy mogli rozliczać polityków i urzędników za takie akcje, póty będziemy żyli w chlewie.