Wpis z mikrobloga

najśmieszniejsze że każdy artysta i większość ludzi zarabiających 20k+ miesięcznie pracuje te 16h przynajmniej na starcie kariery. Praca to nie tylko siedzenie w biurze.


@tell_me_more: Poziom polskiego rapu jest już tak niski, że stworzenie numeru to jest dosłownie chwila roboty, masa producentów wali drzwiami i okanami by tylko ktoś znany nawinął pod ich bit, wymyślasz na sraczu jakiś głupawy tekst i viola.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PlesniakPospolity:

masa producentów wali drzwiami i okanami by tylko ktoś znany nawinął pod ich bit, wymyślasz na sraczu jakiś głupawy tekst i viola.


No, tylko żeby zostać znanym to najpierw trzeba #!$%@?ć po te kilkanaście h. Zresztą, praca artysty, to nie tylko pisanie tekstów, ale też koncerty, dojazdy na koncerty, nagrywanie kawałków, itp. Wiadomo, że nie można tego porównywać z pracą np. na takiej budowie, ale na pewno nie jest tak
No, tylko żeby zostać znanym to najpierw trzeba #!$%@?ć po te kilkanaście h.


@Cyderek: Wydaje mi się, że to bardziej kwestia talentu + szczęścia / momentu w którym "wbijesz" się ze swoją twórczością oraz pochodzonie z bogatej rodziny tj. nie musiał planować swojej kariera mając czas na pasję + opłacenie studia / ekipy fimowej to nie są tanie rzeczy. Wbrew pozorom to nie musi być poparte ogromem pracy.
Wydaje mi się(...)


@PlesniakPospolity: Bez obrazy - wydaje Ci się. O raperach znanych usłyszałeś bo już są znani. Mam kolegę który odpowiadał za stronę produkcyjną kawałku "Kiss Cam" Maty, zanim Nobocoto zatrudniło go do współpracy to miał za sobą tworzenie bitów, wypuszczenie kilku płyt niekomercyjnie, stworzenie mini studia i dziesiątki nagranych kawałków za sobą. Czy miał szczęście, że trafił tam gdzie trafił? Trochę tak. Czy miałby to szczęście gdyby przez lata
@JAI2L9LAD ej dobra, ale przecież typowi chodziło o to że jak był młody to po pracy musiał jeszcze drugie tyle poświęcać na naukę. Chcecie mi powiedzieć że nikt z was tak nie robił? Siedzę tu sami geniusze,. którzy nigdy nie zarywali nocek żeby się uczyć do egzaminów?