Wpis z mikrobloga

@JajaPustynnegoKorwina: małpa jest mądrzejsza od przeciętnego polaka, który głosuje na jedną z dwóch opcji PO i PiS. Obie z tych opcji miały okazję już się nie sprawdzić więc co robi polak? Wybiera je ponownie. Mam z papieżem pasujący idealnie do poziomu elektoratu drugiej gównianej opcji. Naród idiotów.
Niesamowite że w październiku 2021 ciągle jeszcze są symetryści próbujący udowodnić że nie ma różnicy między rządami PO a PiS.


@Jabby: niesamowite, że w październiku 2021 ludzie nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a mieliśmy mieć latające samochody. ¯\_(ツ)_/¯

Doskonale potwierdziłeś to co napisałem. Brednie o symetryźmie stały się uniwersalnym argumentem dla wszelkiego rodzaju fanatycznych impotentów intelektualnych. Wasza bezkresna pustka między uszami nieustannie dąży do sprowadzania wszystkiego do wartości zero jedynkowych
Tak wiem, tylko Konfederacja. Gdyby oni rządzili choć pół roku to byśmy już mieli te latające samochody.


@Jabby: no i jak dyskutować z kimś na takim poziomie intelektualnym? Już sobie coś dopowiadasz bo twój pusty łeb stara się w jak najprostszy sposób coś zaszufladkować. ()

Nie wiem ile masz lat, ale z Korwina się wyrasta.


@Jabby: na twoje nieszczęście głupota jest niestety permanentna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SlimKirby:

Póki co to pokazałeś w dyskusji tylko że umiesz obrażać, a Twoje nieustanne odniesienia do inteligencji pokazują że masz jakiś kompleks na tym punkcie.
Może i bym wyjaśnił Ci że styl rządów PiSu i PO jednak ciut się różni, ale Twoja "mondrość" przysłania najwyraźniej Ci zdolność obiektywnego postrzegania świata.
Ewentualnie jesteś trollem.
Ewentualnie jesteś trollem.


@Jabby: kolejny uniwersalny argument dla impotentów intelektualnych. XD

Póki co to pokazałeś w dyskusji tylko że umiesz obrażać, a Twoje nieustanne odniesienia do inteligencji pokazują że masz jakiś kompleks na tym punkcie.


@Jabby: przecież twój poziom "przemyśleń" jest doskonałym argumentem potwierdzającym to co napisałem na początku.

Zauważ, że już zaszufladkowałeś mnie jako jakiegoś fanatycznego zwolennika Konfederacji bo tak działa twój mózg, a raczej w zasadzie nie działa.