Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa, że żeby stać się gwiazdą muzyki popularnej, trzeba będzie najpierw pokazać PIT starych z ostatnich 5 lat i dochód na os. nie będzie mógł przekraczać 1500zł. A za starego alkoholika albo chociaż z niebieską kartą będzie 20% tańsze studio nagraniowe i zapewniony występ w finale Szansy na Sukces.

Strasznie się #!$%@? do tego, że Mata ma bogatego starego. To tylko pochwała do jego skillu, bo do rapowych spraw nie ma do czego się #!$%@?ć. Nie dziwię się, że w tym kraju 40% poparcia ma partia, która uważa ludzi pracujących na swój sukces cwaniakami i oszustami. #niepopularnaopinia #rap #mata
  • 8
@TrapGod: Mata ma po prostu zajebiste piosenki, i tak to że jest z bogatej rodziny jest ważne ale tylko dlatego że powoduje to nowy rodzaj utworów w rapie i nie jest to kolejny raper nawijający o ciężkim życiu w blokach.
@TrapGod: Przez "bananowy" rozumiem coś w stylu patointeligencji, czyli pokazania w utworach że nie tylko ta biedna patola z blokowisk ma problemy. W całych tych wypowiedziach po prostu chodziło mi o to że bogaty stary jest jego w przypadku zaletą bo ma świeżą pule tematów do rapowania i według mnie na tym polegał jego sukces ale to nie jest tak (zrozumiałem ze tak sugerujesz) że mata się wybił tylko dlatego bo