Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś po co tak właściwie wprowadzono fist fighting? I czemu nie dostał reworku przez 20 lat? Odkąd pamiętam to zawsze był ten power ring, i to budziło myśl że będzie fist fighting rozwijany, albo że opłaca się wbić wysoki fist. Sam chyba kilkanaście lat temu wbiłem coś koło 20 fist fightingu i z power ringiem próbowałem bić moby, zakładając różne przedmioty jako broń, od łopaty po zdechłe węże i pająki. Ale to było usless, jedynie miałem frajdę że zabiłem węża innym zdechlym wężem. Mogliby dodać jakiś maly bonus do postaci, choćby kilka % obrażeń więcej, lub minimalna szanse zablokowania ciosu. Bo zakładam, że na tak poważny rework jak dodanie nowych pełnoprawnych broni, obok axa, cluba i sworda + nowe czary, jest już za późno na to. Kto miał wbić skill broni ten wbił i już nikt na fista by nie przeszedł. 20 lat mieli by coś z fistem zrobić i nic nie zrobili. Już jakikolwiek rework można by wymyślić, od daily/weekly aren, gdzie bez leczenia musisz walczyć z mobami/graczami 1 vs 1 fistem, po jakieś bonusy za posiadanie Wysokiego lvla fista.
#tibia
  • 12
@Ramboobambo: a na non pvp? Nigdy się w tibi w takim czymś nie spotkałem, w dodatku łatwo to oszukać ubierając broń z niskim atakiem i full defem. Może kilkanaście lat temu coś takiego mogło mieć miejsce, ale dziś liczy się lvl, lvl, lvl, kasa, kasa, kasa. Nikogo już nie obchodzi RPG.
fist był po to żeby taki debil jak ja zmarnował na skillowanie masę czasu żeby być pierwszym w statystykach fista na serwerze


@krycek2: o, to ja :P

wbiłem coś koło 20 fist fightingu


@PoteznyTomaszek: tyle co nic. do 60 skila idzie szybko, powyżej trzeba mieć cierpliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poważny rework jak dodanie nowych pełnoprawnych broni, obok axa, cluba i sworda + nowe czary, jest już za późno na to.


@PoteznyTomaszek: nie wiem czy za późno, ja bym chętnie to zobaczył – byłoby to coś na prawdę świeżego w tej grze – rozpaliłyby się wszędzie dyskusje na ten temat, opłacalności, porównania do dotychczasowych broni

ja bym chętnie zobaczył rękawice: bokserskie bijące z fizyka, podpalone z ognia, zamrożone z lodu, nasiąknięte
@MacDada i tak i nie. Tu nie wystarczyłoby stworzenie tylko żywiołowych tak jak robią to obecnie, musieliby zrobić całkowicie od 0, od braku wymagań levelowych do założenia itp itd masa pracy. Niestety znamy Cip soft i to by robić wszystko jak najmniejszym kosztem i natlokiem pracy ..