Wpis z mikrobloga

AJ szuka nowego trenera, w sumie trochę słusznie - od czasów walki z Parkerem zaczął boksować bardziej zachowawczo, i mimo fajnego pokazu bokserskiego w walce z Ruizem 2 chyba coś od tego momentu nie zagrało. AJ w teorii nie miał prawa przegrać z Usykiem, dodatkowo cięcie wagi do 108kg było dużym błędem co chyba każdy zdawał sobie z tego sprawę prócz rzecz jasna McCrakena, który stawiał na wyboksowanie Usyka. Zobaczymy kogo weźmie do narożnika.
#boks
  • 8
@Espada97: Ciężko powiedzieć czy cięcie wagi było aż tak dużym błędem, bo przy ~114kg Joshua miał pewne problemy kondycyjne i pojawiały się głosy żeby zrzucił kilka kg mięśni. Być może zbił nieco za dużo ale na Usyka 8kg przewagi chyba powinno wystarczyć by stłamsić go siłą fizyczną. Chyba zawiodła taktyka żeby próbować boksować z Usykiem zamiast pójść na niego agresywnie jak Chisora lub też inne czynniki jak mental czy za słaba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheInquisitive4Ever: Będzie ciężko mu się zrewanżować usykowi bo usyk nie jest typem, który ma jedna sztuczke. Po prostu jest lepszy boksersko I trudno będzie to przeskoczyć, też nie jestem przekonany że pójście na wybicie będzie strategia która da mu wygraną. Wydaje się że jak ktoś może przyjąć wiecej to jest to Usyk. Ja gdybym był trenerem AJ to kazalbym mu bić na dół ile wlezie żeby zmęczyć usyka, inaczej nie ma
@Meybah: Tak dokładnie to! Usyk to mega ciężka bestia, ostatnio oglądałem całą analizę jego stylu i jestem pod wrażeniem mega. Changing levels, wchodzenie nogą wykroczną w martwą strefę i wiele innych no geniusz boksu. Na trenerach słabo się znam, ale z tego co sprawdziłem Ronnie Shields byłby w spoko i mam nadzieję że uda się odzyskać formę z Klitschki, agresywny AJ bedzie nie do zatrzymania.

Wstawiam ten style breakdown, polecam obejrzeć
Espada97 - @Meybah: Tak dokładnie to! Usyk to mega ciężka bestia, ostatnio oglądałem ...