Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

ja wiem, że w ta gre nie jestem orłem ani nawet nie zbliżam sie do jakiegoś wysokiego poziomu, ale kurde, to przez takie rzeczy tej gry sie odechciewa. aktualnie mam chyba najdłuższy rozstrzal, jesli chodzi o granie-niegranie, probuje wrócic i cos pograc, bo w nic innego kompletnie nie gram, nawet mi sie nie chce (nie licze gta: VC).

2 gry po sobie, gram praktycznie stockowym vz44-1. w tej wygranej (jakze niezwykle interesującej), zanim dojechalem na miejscówke, dostałem 2 hity od wrogiego T34 (i jego mi sie udalo zabic za całe 46dmg) i to by bylo na tyle. mam wolnego expa 170k ale nie chce wydawać na moduły dla czołgu zagraj->dojdź do kolejnego tieru->zapomnij.

//no i te zwyciestwo to bylo x2 z expem ofc xD

iks de
Pobierz
źródło: comment_1634755719oS6L5y6GWDdlLxJf2Yp5Ik.jpg
  • 18
@kavior dostałeś,kupiłeś konto? Bo ogółem to jesteś zielonka co na tyle rozgrywek jest dobre, a ostatnie 30 dni gry pokazuje że grasz jak pomidor, a grając na tak niskich tierach z takim doświadczeniem to powinno wn8 rosnąć xd
@k0mar: konto moje w 100%, ale gralem w ta gre duuuzo dawno temu. jakies 3-4-5 lat, od dawien dawna nie mam czasu na granie,. nowe zycie, nowe miejsce zamieszkania, nowa praca itp itp. ponad 30 lat na karku, i od gry chce przyjemnosci, niestety, w obecnym czasie WoT nie jest w stanie mi dac przyjemnosci z gry. kiedys dawał, plutony z kumplami, teraz juz nikt w ta gre nie gra z
@kavior: wolny exp wydaję na dany czołg przed pierwszą bitwą. Gąski, wieża, silnik/działo - praktycznie zawsze. Każdy tier tak robię. Na trzecim koncie złapałem eMkę na IS3 w pierwszej bitwie.
Ja np. nie potrafię grać zmęczony. Po pracy nie jest tak dobrze jak w weekend z rana. Wypoczęty człowiek lepiej myśli.
co mam zrobić tym czolgiem w bitwe grajac vs tiery wyzej. czolg stockowy, jedynie dzialo drugie.


@kavior: Zbieraj free expa. Mając 18k bitew już od dawna powinieneś sobie wyrobić nawyk oszczędzania free expa na moduły jakichś gówno maszyn.
@zlotopotoczanin: wolnego expa mam (175tys) na ewentualnie 8, najczesciej 9 tiery. granie siódemka (np stary IS) juz z działem topowym (175peny) bylo w miare fajne, a przypomne - ten czolg to tez HT.

ja wiem, że moze vz to padaka, szczegolnie prawie stockowy. ale mi chodzi wlasnie o inna rzecz, która wynika z aktualnej mety i tego, jak to wszystko działa. 7 lat temu tak nie bylo kolorowo.

mialem plan ten
@romek898: expa mam 175 tysiecy. kiedys nie bylo takich rarytasów i dalo sie grac - o to chodzi. kiedys tez ludzie grali normalnie i wszystkie czolgi dalo sie z jakims sensownym wynikiem zrobic dla zwyklego, niedzielnego gracza jak ja. a teraz? mozna sprobowac, powodzenia zycze.
@kavior: W takim razie trochę inaczej zapamiętałem starego wota, bo z tego co sobie przypominam to właśnie kiedyś byłeś bardziej #!$%@? jako niedzielny gracz. Stockowe czołgi od dawna były niegrywalne i potrzeba było przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy expa, żeby odblokować gąski/wieżę/działo, aby czołg zaczął robić się bardziej grywalny. Teraz możesz przynajmniej od razu sobie badać wszystkie moduły i cieszyć się czymś grywalnym. Tak że nie wiem na co narzekasz. Obierasz sobie za
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: no ale właśnie to moim zdaniem to kompletnie nie o to chodzi. Byłeś #!$%@?, ale trafiles vs 5 tieru to ty byłeś panem i władcą. Było 1:1. Teraz chcesz pograć, to sie nie da. Grasz prawie stockowa 7, trafisz na 9, a nawet na 8? Pozdro 600. Trafiasz w kolejnej na 6 w cromce full gold, strv premce full gold, Kolowiec sobie jezdzi na połowie mapy. Nie jesteś wymaksowany, nie
2 bitwy i gre wylaczam, nie gram na trzezwo


@kavior: no to sorry, nie będzie wypasu. Klucz sukcesu w WOT to jest znajomość map, miejscówek itd.
Warto też znać czołgi, wiedzieć gdzie strzelać, czego spodziewać się przy tradeowaniu i takie tam. Chyba od zawsze tak było i jak teraz wróciłem do gry, to mam wrażenie, że nie zmieniło się wiele, choć nowe moduły sprawiły, że da się czołgi trochę spersonalizować i
@kavior: stockowe czołgi to dno, były niegrywalne kiedyś, a teraz, w dobie ogólnodostępnych premek oraz ulepszeń polowych jest jeszcze gorzej. Posłuchaj kolegi @romek898 i wydaj free expa na moduły. Albo graj czymś innym.
@hlorek: no kurde ale wlasnie kompletnie nie o to mi chodzi zeby wydawac free expa na czolgi 7 tieru. rozumiem na 9, przykladowo m103, gdzie bez 100 000 nie ma w ogole co podchodzic do gry - z tego sobie zdaje sprawe.

ale 7 tier? bo kurde bez przesady. ta gra wlasnie do tego zmierza
@kavior: kolego sympatyczny, akurat stockowe m103 było całkiem grywalne ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz wyobraź sobie, że niesiony niedawnym buffem chińskich medów postanowiłem kontynuować robienie tej linii. Gdy wsiadłem do t-34-1, wydawało mi się, że gorszego gunwa w tej grze już być nie może. Jak bardzo się myliłem pokazał mi t-34-2, które na stocku nie widzi nic, nie jeździ, nie ma peny (tier viii na goldzie 170)