Wpis z mikrobloga

Ostatnio przewinęła mję się singlówka z trzema osobami w łożku.
Jedna to Klapessa,a pozostałe dwie to kto?..przypomni ktoś?
I zastanawiało mnie jedno. Tam jest jedno łóżko podwójne i jedno pojedyncze. Dlaczego oni gnieżdżą się we trójkę na jednym łóżku zamiast jedna osoba na tym pojedynczym przy lustrze?
Jedna to jest Klapessa...drugi Szynszyl..a trzeci kto tam dołaczył ?

#hotelparadise
  • 17
@Dewasta: chyba sobie trochę dodały niektóre dziewczyny:) inga wygląda na max. 1,60, wydawała się wzrostu launo. Viki pewnie prawdę mówi, bo jest dobrze wymiarowana na zawody, klapessa się wydaje minimalnie od niej niższa, nono wierzę, wysoka jest(ʘʘ)
@crazy_frog: Takie zdjęcie, gdzie 1 - stoją w różnych odległościach od kamery, 2 - stoją w różnych pozycjach, a to lekko przygarbieni, jak przeniesiesz ciężar ciała na jedną nogę, staniesz w większym rozkroku to też wydajesz się niższy, takie zdjęcie nie nadaje się do porównań.
Inga jest profesjonalną cheerleaderką, więc też są chyba dość dokładnie wymiarowane
@Dewasta: cheerleaderki nie muszą mieć jakiegoś specjalnego wzrostu. Są mniejsze i większe. Co z tego, że może być dobrze wymiarowana ale tu w Hotelu dodać sobie wzrostu.Nie ma szans , żeby miała 165
@Dewasta: Kurcze sama nie wiem, jakoś nie wydaje mi się żeby była potrzeba aż tak dokładnego mierzenia cheerleaderek jak na zawodach bikini fitness, gdzie każdy detal wyglądu pewnie jest ważny - mówię tylko o wrażeniu, wydaje się zdecydowanie niższa od innych dziewczyn. Ale niech sobie wpisują na ig co chca:)
@Redoxx: te wszystkie dane nie do końca zawsze są prawdziwe. Każdy zawyża wzrost a zmniejsza wagę. W takich dyscyplinach jak Wiki to sprawdzają pewnie dokładnie w a w innych różnie bywa