Wpis z mikrobloga

@kamol999: wysłała uśmieszek i myśli że się rzucisz jak pies bo pani dała znak xD zapytaj się jej czy umie pisać pełne zdania bo na razie to tak średnio


@ArniHell: bo to taki ekwiwalent puszczenia oczka w realu czy bawienia sie wlasnymi włosami. Kobieta nigdy nie robi pierwszego kroku. to mechanizm ewolucyjny wypracowany przez dziesiątki tysięcy lat, mający na celu sprawdzenie czy samiec przejawia inicjatywe, czy jest zdobywcą i czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wuwuzela1: Zapewniam Cię że kobiety robią pierwszy krok w realu. Każda moja dziewczyna robiła, no może oprócz mojej narzeczonej która się po prostu do mnie uśmiechnęła ale prawda jest taka gdyby tego nie zrobiła to bym z nią nie był :)

Na badoo jest tak że widzisz kto cię odwiedza. Jak tam byłem to miałem po kilkanaście powiadomień dziennie, jak od psychopatek xD Najlepsza była mamuśka która mnie pojechała że jestem
Każda moja dziewczyna robiła,


@ArniHell: Jesteś pewny, że wpierw nie dały Ci niewerbalnie jakiegoś sygnału? Wcale nie musiały się patrzeć na ciebie. Mogły się celowo pojawić w pobliżu ciebie, prężyć, itd itp celowo "nie zwracając uwagi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba, że dobiegłeś do nich niczym PUA na chodniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuwuzela1: takie creeperki jak opisujesz to zlewam. Na razie spotkałem takie dwie które bardzo mi się wryły w pamięć. Pierwsza w pracy jak koło mnie stała to zawsze mnie tak jak by niechcąco pukała w plecy. Druga chodziła za mną po sklepie, przeszła samą siebie w momencie w którym jebnęła mnie wózkiem pełnym zakupów tylko po to żebym zwrócił na nią uwagę. Inne zachowania takie jak: "o Boże jaki Ty ciepły
@ArniHell: UU Korpo Panie czują presje czasu ;)
Osobiście miałem na mysli nieco bardziej subtelne akcje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tych zapewnien ze gaski wykonują1 ruch, rozumiem, że masz na myśli propozycję wyjścia ?
Jeżeli tak, to dodajac do tego twój exp w pracy, musisz być powyżej przeciętnej ( nie mylic z chadem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuwuzela1: miałem takie propozycje ale zawsze mi coś nie pasowało xD jak zbijałem wagę to zacząłem na siłownię chodzić i nie mialem czasu na głupoty. Jedna dziewczyna nawet jak mi nie pasowało to do mnie jechała 1,5h tramwajem na obiad i piwo :)

Aktualnie w pracy jedna laska mi grozi że jak nie pójdę z nimi pić na następną imprezę to mi #!$%@? xD Dziewczyny co jakiś czas organizują jakąś imprezę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tinder_project: nie odstrasza :) na brzuchu mam tylko taką poduszkę ale ona też się mniejsza jak robię redukcję więc to chyba normalne. Pod koniec zbijania wagi zacząłem chodzić na siłownię więc to też dużo dało. Jeszcze nigdy nie usłyszałem od dziewczyny że brzydko wyglądam. Jedna raz w pracy mnie dotknęła na brzuchu i powiedziała: "myślałam że jesteś twardy a Ty taki mięciutki. Może być :)"

Ja nie doświadczam tego chamstwa które