Wpis z mikrobloga

Im dłużej oglądam tym bardziej nie wiem co wybrać, jak nie mogłem kupić to byłem niemal pewien, jak już mogę to gówno wiem xD Help me, którego hot-hatcha byście wybrali tak do 80k, max 90k.
#samochody #motoryzacja #carboners

Który hatch?

  • Golf GTI 7.5 DSG 13.9% (15)
  • Megane RS 3 CUP 19.4% (21)
  • Leon Cupra Mk3 280 DSG 21.3% (23)
  • Civic Type-R Fk2 15.7% (17)
  • Audi S3 8P + mod na 400+ 6.5% (7)
  • Audi S3 8V 13.9% (15)
  • Golf 7R 9.3% (10)

Oddanych głosów: 108

  • 65
@Czill23: Focus ST odpada bo jest ciężki i mi tak średnio leży, Focus RS ciężko w tych pieniądzach, a chcę mieć poduszkę na naprawy :) Bo VAG ma duży wybór takich aut, co zrobisz..
@Trusky92: coś ten Twój budżet mocny ma #!$%@? birąc pod uwagę coś takiego jak golf gti i audi S8...
gti to niby takie st. Golf r to już focus rs a takie audi s3 to bardziej podpada bo bmw m2/1
@Trusky92: od razu widać, że lubisz VAGi, weź tego z którym będzie najmniej problemów, ja obstawiam S3 8V, dlaczego? Mody to zawsze ryzyko, mniejsza dostępność części, S3 ma quattro i jest w serii.
@kipowrot: Ja chcę coś co #!$%@?, a nie lata dupą po ulicy, jakbym chciał latać bokiem to bym sobie kupił e46.. wolę auto, którym pojadę na tor i będę mógł spokojnie pocisnąć parę kółek co jakiś czas, niż #!$%@?ć na mieście i stracić prawko :P
@Trusky92: Okropnie ciężki wybór masz :/ Tyle aut, tyle charakterów, jeździłem tylko Cuprą i GTI 5, to lepiej mi się gulfa prowadziło, przód napęd, ale bardzo ciekawie rozwiązany, że klei się skubaniec. Dla miłośnika bardziej krętych dróg i przyczepności całkiem spoko popierdziawka. Bardzo ciekawi mnie Megane, Audi nie polecę bo tej marki nienawidzę, chociaż nie mówię, że przedmówcy nie mieli racji z S3 8V. Ja bym poszukał jeszcze czegoś w czterobucie.
@Trusky92: w hh uturbionych spalanie jest dość liniowe. Dla przykładu wolnossąca v8 od 10 do 22 zaś hh stale 11-12 i to obojętnie jak nim jeżdżę. Nie zwracaj uwagi na spalanie bo to nie o to chodzi w tych resorakach.
@Trusky92: Jako daily mocno polecam, spalanie po 8k kilometrów ~8,1L, ale większość tego jeżdżę z psem, więc nie szaleję i unikam jak ognia jazdy po mieście w tygodniu. W sumie można przyjąć tak jak pisze @blackmilk Jakbym miał zmieniać, to pewnie bym brał BMW 330, 340 albo coś w tym stylu, ale szkoda by mi było kasy, więc Cupra pewnie zostanie ze mną na długo ( ͡º ͜ʖ͡
@siadaj_Kulson: Nie no, Leon czy Golf w tych pieniądzach to już dobra opcja będzie, R to tylko stany zjednoczone, ale ja akurat lubię robić auta i mogę nawet kupić jakieś lekko uszkodzone, większość zrobię sam.
@kipowrot: Stary weź sprawdź jakie czasy robi np. Leon Cupra, potem zobacz ile kosztuje auto tylnionapędowe, które chociaż zbliży się do tych czasów :)


@Trusky92: Dam ci tipa, olej tego debila i wpisz od razu na czarną. Nic mądrego ci nie odpisze xD

No i type-r bije cupre, ale I30N już niestety nie :P


@Trusky92: Cupra w dobrych rękach jest minimalnie szybsza od i30N przedliftowego. Tylko czy ona nie