Wpis z mikrobloga

@Minieri: A co się nie zgadza z moimi wpisami na jego temat, gdzie mówię, że od czasów Spurs 17/18 nie zagrał dobrego meczu w CL z poważnym rywalem? No fajny sezon jak na razie rozgrywa, ale niech tak zagra z kimś poważnym, a nie Zenitem. Za dużo razy się na niego nabierałem, żeby mu złotą piłkę wręczać za to, że 10 razy trafił w słupek z Pordenone czy inną Pro Verceli.
@Minieri: Oczywiście, że chodzi o LM, bo stąd się wziął mój hejt na niego. Co mnie interesuje to, że #!$%@? bramki z Brescią, skoro w LM nie daje nic ekstra. Ze słabszymi rywalami to i Vucinic czy Zaza przepychali. Uważam, że Tevez, Mandzukić, Higuain czy Morata więcej dali Juventusowi niż Paulo. Zaliczyli więcej dobrych spotkań z mocnymi rywalami, byli kluczowi w ważnych momentach, zdobyli masę bramek, które dały puchary. Dybala to
@Minieri: Ostrzegam, że realbs dość elastycznie podchodzi do tego, co akurat się liczy w ocenie zawodnika.
Przez długi czas zachwycał się pierwszym pobytem Moraty w Juve, bo ten strzelał w wielkich meczach - strzelał w LM, strzelał z ważnymi ekipami w Serie A.
Jak się więc zachwycał Moratą za poprzedni sezon to mu to przypomniałem, że Alvaro nie strzelił ani nie zaliczył asysty przeciwko Napoli, nie strzelił ani nie zaliczył asysty
@venomik: @Filip3k91: ale skąd wy mi Morate tu wyczarowaliscie XD w zeszłym sezonie miał super pierwszą rundę, słabą drugą, a w tym sezonie jest jak na razie kiepsko, więc nie wmawiajcie mi, że go hajpuje i bronię co spotkanie.