Wpis z mikrobloga

Robert Winnicki w Polsat News o bonie energetycznym rządu i obniżce podatków na paliwo i energię. Wyższe ceny prądu stymulują drożyznę wszystkich produktów i usług.

Gdy inne partie tylko rzucają hasła, Konfederacja przedstawia konkretne projekty ustaw kompleksowo obniżające podatki na paliwo i energię.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #gospodarka #inflacja #podatki #energetyka
JohnRamboo - Robert Winnicki w Polsat News o bonie energetycznym rządu i obniżce poda...
  • 20
@elf_pszeniczny: projekt ustawy i juz go zlozyli.

@BestiaPapieska6666: powiedzial, poruszyl ten temat i powiedzial ze to sa czynniki na ktore nie mamy wplywu jako panstwo polskie takie jak wlasnie globalna cena surowcow i takie czynniki na ktore mamy wplyw jak miedzy innymi podatki.

Dobry czas temu ceny ropy szorowaly po dnie a nie przekladalo sie to na ceny na polskich stacjach, dlaczego?
@BestiaPapieska6666: w ktorym miejscu konkretnie cie oszukalem? Czy napisalem ze to pernametna zmiana? Tutaj masz wiecej info na ten temat jak i innych panstw ktore podobne obnizki wprowadzaja w swoich krajach.

I tak jak pisalem wczesniej nie widze nigdzie wzmianki o tym ze obnizka ma dotyczyc tylko gospodarstw domowych ale jak bardzo ci na tym zalezy to poszukam tej informacji i razem bedziemy mogli ja zweryfikowac.

Czechy pomagają swoim obywatelom i
@BestiaPapieska6666: w Polsce to pis wyskoczyl z bonem na energie i jezeli takie rozwiazania do ciebie przemawiaja to chyba nie mamy o czym rozmawiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak wyzej, pokaz mi dokladnie w ktorym miejscu klamie? Czy twierdzilem gdziekolwiek ze ta obnizka bedzie trwala cale zycie?
@BestiaPapieska6666: no ale z czym cie oszukalem? Bo nazywasz mnie oszustem a czechy naprawde wprowadzily ta obnizke czy tylko dla gospodarstw domowych? Musialbym to sprawdzic ale nie wydaje mi sie i tak jak mowilem wczesniej bede mogl poszukac informacji o tym i ja zweryfikowac.