Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Prawko mam jakieś 8 lat, coś tam przejechałem. Miesięczne robienie obecnie do 2k km, główne w okół komina, co miesiąc/dwa trasa na Warszawę. Różowa zrobiła prawko, mamy 1 samochód więc będę jej go dawał. Do pracy i na uczelnię. Zastanawiam się nad kamerką, właśnie jeśli ona lub ktoś jej coś odwali to no... Za 450 zł mam Xiaomi 70 coś tam, kamera przód i tył. Brać czy zbędne bajer?

Do tej pory jeździłem rozwalonym puntem 2 to na cholera kamera, a obecne auto się trochę cykam xD. Warto kupować kamerkę?

#motoryzacja #samochody #kamerasamochodowa
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: oczywiście że brać. Raz ktoś Ci wymusi odszkodowanie i masz zwróconą kamerkę, auto bez kamerki nie nadaje się na ulicę. Ja swoją kamerkę (Xiaomi Yi Car dash camera) mam już 5 lat, i jeździ aktualnie już w trzecim aucie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@porterhouse: ja swojej ex jak zacząłem dawać auto to po dwóch miesiącach okazało się że nie jeździła do ciotki a do gościa z którym obecnie jest. Mało tego jeździli sobie gdzieś po sklepach i jakichś lasach. Wszystko było nagrane na kamerce, włącznie z dźwiękiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie ważne czy pożyczasz auto czy sam jeździsz, kamerka to podstawa.
@porterhouse: Kup sobie coś pokroju viofo a119 v3 albo a129/+. Ogólnie kieruj się najlepszym sensorem jaki się da w twoim budżecie. Te viofo to taki złoty standard na rynku. Niby chińskie kamerki ale mają najlepsze sensory i są już rozsądnie wykonane. W tych droższych markowych dopłacasz za dodatkowe funkcje i markę, wiec imo nie warto jeśli nie masz kasy na wywalenie.
@porterhouse: moim zdaniem zbytek, ale jak masz rozowa czy za granica. Czasem tez rozwazam, ale finalnie jakos nie czuje potrzeby.
Jezdze podobnie, mzoe troche wiecej tras.

Najczesciej jakas baba wymusza #!$%@? na rondzie albo sie czasem cos dzieje, ale po prostu omijam zagrozenia