Wpis z mikrobloga

@loczyn Ja lubię podejście:

"Jak ci w Polsce nie pasuje to się wyprowadź!"

Ok, wyprowadzam się, widzocznie większość społeczeństwa chce żyć inaczej niż ja. Przy następnych wyborach idę oddać głos żeby coś zmienić i potencjalnie kiedyś wrócić.

"Mieszkasz za granicą, nie powinieneś mieć prawa głosu! Co z ciebie za Polak skoro wyjechałeś!?"

Fuck logic.
@loczyn " katolickie prawactwo = muzułmańskie prawactwo."

Gdyby tam był słusznie znak równości to za wyznanie że jesteś ateistą albo antyklerykałem był byś zabity a widze że jeszcze żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loczyn " katolickie prawactwo = muzułmańskie prawactwo."


Gdyby tam był słusznie znak równości to za wyznanie że jesteś ateistą albo antyklerykałem był byś zabity a widze że jeszcze żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@alvaroZcamaro: Wiadomo ze seryjny morderca jest gorszy niz taki co zabil moze jedna czy dwie osoby, ale obie osoby powinny gnić w więzieniu.
Tak samo fundamentalisci katoliccy czy muzulmanscy powinni byc zmarginalizowani, a religia
@loczyn ja jestem prawakiem i jestem ateistą xd śmieszy mnie zrównanie katolików do prawakow. A Europa miała największe wzrosty jak katolicyzm był mocny. Ogólnie lewica dość mocno niszczy gospodarkę.


@Simfecstio: Skandynawia miala najlepsze wzrosty kiedy plądrowala okoliczne panstwa, gwalcila, palila wioski i odcinała głowy :)
@Simfecstio: Oczywiście, ja nie mam problemu z wiarą jako taką i ze wszystkimi wierzącymi.
Protestanci potrafią się cywilizować. USA jest nawet bardziej religijne jak Polska, a jednak nie mają takiego problemu z małżeństwami homo, adopcją, aborcją no i nie wpychają religii do szkół, nie mają też takiego parcia na politykę, władzę i pieniądze.
Katolicyzm to rak, który toczy ten kraj. Mieliśmy zaborcę Sowieckiego który wysyłał z nas ile mógł, teraz mamy
@loczyn jak to nie? Od chrztu. Nigdy nie była tak ateistyczna jak teraz. Bardziej bym się doszukiwał tego #!$%@? w genach xd zawsze wschod był gorszy niż zachód. Jedynie na krótko dogoniliśmy (prawie) Europę że zarazie dżumy. Tylko dlatego że nas to mało dotknęło.