Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@xxtq0jNZCvrWi5dYwQmpnU3_: z jakiego zagłębia, jeszcze z 15 lat temu w Polsce normalnie kupowałeś w Warszawie istniał Stadion gdzie bez problemu mogłeś kupić wszelkiej maści podróbki, sam miałem kurtkę LEE za 70 zł, potem całe miasto śmigało w takich, na bazarach były mniejszy wybór, Stadion to było coś. Ja od razu wiedziałem o co chodzi, ten kto nie wie jest za młody lub ze wsi albo udaje głupiego.
@Warszawskisuoik wiedzą i robią. Właściwie od kiedy rządzi PiS to skarbówka zaczęła coś robić na Wólce. PiSiory dali im większe uprawnienia i teraz na Wólce nie ma już takiego eldorado jaki kiedyś. Gdybyś tam dzisiaj pojechał, to na każdej drodze dojazdowej stoi patrol skarbówki często razem policją. W miejscu gdzie jest nielegalny bazar podróbek celna stoi niemal 24h. A w magazynach są wieczne kontroler.
@Warszawskisuoik to chyba ja mam takie szczęście i ich tam ciągle spotykam. Może przez to, ze ja tam jeżdżę po towar i spędzam więcej czasu. A co do policji, to masz rację. Przez bazar podrób przejeżdżają i nawet nikt na nich uwagi nie zwraca. Kiedyś policjanci przyjeżdżali po kasę, teraz nikt im nie płaci bo są bezużyteczne. Z 6 miesiecy temu byłem świadkiem jak na bazarze podrób była akcja tajniaków z celnej