Wpis z mikrobloga

Przed chwilą w tym waszym wolnościowym #tvn powiedzieli, ze zwalnianie z #pracbaza niezaszczepionych to dobry kierunek i szkoda, ze tak późno zaczyna sie o tym myśleć.


@erebeuzet: kto tak powiedział, jakiś zaproszony gość czy dziennikarz?

Zawsze gnije jak gość coś powie i to jest dowód że dana stacja popiera jego słowa xD
@justkilling sugerowanie rozmowcy jednej konkretnej narracji jest nie w porządku wobec widza i tyle.

Dziennikarz ma myslec to co nakazuje mu wydawca bo inaczej straci prace. Przytakiwanie takim bzdurom co tez robila prowadząca jest zgadzaniem sie z taka retoryka.

Jakos nie wpadła na pomysl by zadac pytanie typu "to nie jest zbyt radykalne rozwiązanie?". Juz by to mialo inny wydźwięk. Ona zwyczajnie go nakrecala by to powiedział.

A tak z ciekawości. Dziennikarzy
Jakos nie wpadła na pomysl by zadac pytanie typu "to nie jest zbyt radykalne rozwiązanie?". Juz by to mialo inny wydźwięk. Ona zwyczajnie go nakrecala by to powiedział.


@erebeuzet: no to ona nie zadała, a ja słyszałem jak takie pytania padały na tvnie i teraz się twoja narracja sypie

Dziennikarzy w tvp tez bys bronil w takiej sytuacji?


@erebeuzet: TVP jest stronnicze nie przez sposób w jaki przeptowadzają wywiady z
@justkilling ok. Fajnie. Kiedyś to słyszałeś, ja dzis nie.

Zacutuje pobieznie bo pamięci fotograficznej nie posiadam.

-czy nie uwaza pan ze pracodawcy powinni zwalaniac pracownikow niezaszczepionych?
-zwalniac moze nie, ale..
-moze jednak powinno sie wzorem innych krajow na swiecie wprowadzić taki przepis i piętnować nie odpowiedzialność?

Moja narracja sie nie sypie. To twoja jest typu "zamordowal? A kiedyś dzień dobry mi powiedzial"
"zamordowal? A kiedyś dzień dobry mi powiedzial"


@erebeuzet: fajne porównanie xD Morderstwo i dzień dobry do dwóch praktycznie takich samych sytuacji tylko w różnych kierunkach. Nie wołaj więcej bo szkoda szczempić.
@justkilling zaraz zaraz typie. Wyjechales do mnie ze skoro kiedys słyszałeś takie pytanie to fakt ze teraz go nie było jest nieistotny.
Co za fikol. Stad moje glupie porównanie.
Powiem wiecej. Skoro pamietam jakie tvp bylo za po to nie mozliwe zeby teraz bylo takie jsk wszyscy pisza.
Ot podobny fikol.

Wlacz sobie teraz tvn24bis tam właśnie wolnościowy krasko jedzie z ta sama narracja w rozmowie z Owsiakiem.

I gdzie ja cie