Wpis z mikrobloga

@zalogowany_jako: Z perspektywy lat ile tu mieszkam zgodzę się w 110% a pamiętam jak przyjechałem w 2007 człowiek nie mógł oderwać wzroku z półek z elektroniką w sklepach. Na dzień dzisiejszy według mnie UK jest tak zacofane jeżeli chodzi o elektronikę że bajka.
@zalogowany_jako: o tym nie ma co pisać, mając mieszkanie w polsce i porównując że tam mam internet 250mb (najtańsza opcja od operatora 40zł) a tu gdzie talktalk z rok temu zaoferował mi faster fibre 76mb (wcześniej miałem 18mb) to cieszyłem się jak dziecko po aktualizacji. Kumpel który mieszka 4 mile dalej w miejscowości obok ma neta 4,5mb (w centrum miasta) głównie działa na internecie z telefonu komórkowego bo jest zwyczajnie z
@zalogowany_jako: rząd jak by zniusł monopol BT i każdy operator mógł by sobie sam własną infraktustura stworzyć to mielibyśmy tu normalny internet czy to światłowód czy radiowy a BT by upadło. No powiedz komu potrzebny telefon stacjonarny w domu? nieliczni znajomi mają aparat, no ale chcesz mieć neta musisz mieć linie.