Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy słyszeliście lub sami znacie jakieś wyjątkowe miejsca w Polsce, o których wiedzą tylko miejscowi?
Niejednokrotnie słyszałem o czymś takim, że np. jest gdzieś ukryte kąpielisko z plażą, ale ciężko je znaleźć, bo drogę znają tylko miejscowi. Ba, niejednokrotnie słyszałem taką opowieść, że niby w lesie, przy którym de facto mieszkam coś takiego się znajduje i teraz nie wiem, czy rzeczywiście coś takiego kiedyś istniało - generalnie jest jezioro, a sam las mocno zarósł, więc rzeczywiście może było tak, że oddzielny strumień gdzieś płynął i powstała taka prywatna plaża. Tak czy siak, nie znalazłem jej po dziś dzień. Może też kiedyś słyszeliście o takim miejscu? Nie chodzi mi tutaj konkretnie o plaże, ale cokolwiek, co było (jest?) okryte pewną tajemnicą. Zachęcam do podzielenia się swoimi historiami.
#podroze #polska
Pobierz
źródło: comment_1637531042UknJwmAdsC3k43IVqf7Sqs.jpg
  • 4
@KetchupMadero: no takich fantastycznych jeziorek to nie mam, ale kiedyś spacerując przez las trafiłem na małe wydmy. Idę sobie, patrzę, a przez drzewa prześwituje coś biało-żółtawego, a za chwilę ukazuje mi się góra jasnego, plażowego piasku, taka, że nawet na nartach można by było po niej sobie pozjeżdżać.

Z ciekawości sprawdziłem na mapach google i okazało się, że kawałek dalej, pośrodku lasu, jest mała pustynia, wykorzystywana częściowo przez wojsko - okazało
Pobierz
źródło: comment_16375333135i4QjcZrgDWj23LmHu3buN.jpg