Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator:

Na swoją obronę odnośnie powodu drugiego dodam, ze jeśli ta osoba kupilaby jedna rzecz a wedle tego co robię taki kolor w regulaminie jest zakazany, to mogłabym te rzecz rownie dobrze oddać komuś bo mi się nie przyda, temu dodałam link.
Ale powod pierwszy odrzucenia to chyba ktoś się nie wyspał, bo napisałam dwie rzeczy jakimi się zajmuje i na tej podstawie można było spokojnie wiele wymyslec

Powód: 1. Podstawowa
@MienciuskiPajonk: Zobacz wyżej :D

opisałam dwie moje pasje i zajawki, gdzie do jednej napisałam link ( jak to wyglada bo jeśli ktos zdecydowałby się na taki prezent to w innym kolorze regulamin zawodów nie dopuszcza i rzecz by mi się nie przydała.) o ile link niezgodny z regulaminem jestem w stanie zrozumieć o tyle pierwszy powod nie ogarniam.
@atencjuszka: też dla mnie to jest śmieszne, mój opis przez 2 lata przechodził bez najmniejszego problemy, dostałem i wysłałem dobrze spersonalizowane paczki, a w tym roku chyba moderacja wykopu przegląda te opisy ponieważ jakimś cudem okazał się zbyt ogólny chociaż jasno wskazywał na zainteresowania. Opis też zmieniłem ale z roku na rok chyba tendencja jest spadkowa.