Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w ostatnich tygodniach zauważył spadek jakości sygnału? Dłużej filmy się lądują, tzn nie czekam aż się załadują ale ten buffor zawsze pędził że mogłem sobie przesunąć o 15 minut cały film, problemy odczułem także przy łączeniu się z grą, długo nie może załadować gry. Parametry są ok.

Próba łączenia się z Wi-Fi Play bywa losowa, czasem działa, czasem w ogóle jakby nie było internetu. Połączenie Wi-Fi z telefonem Orange free daje najlepsze rezultaty.

#orangeflex #orange
  • 13
@maszy666: tak napisałeś, że nawet nie wiadomo czego ty używasz... Mam światło od Orange i działa jak działało, mam też Orange Flex i działa mi lepiej niż w wakacje, mam też Orange Biznes i ten od dłuższego czasu przestał łapać tak często lejek. Także nie potwierdzam. Za to obsługa klienta leży i kwiczy, tylko modlić się, żeby nie trzeba było korzystać z BOK. Weź pod uwagę, że Orange rozdaje net na
@maszy666: a o tym słyszałem już, że ktoś się skarżył że ma Free i działa lepiej niż Flex, ale u nikogo osobiście nic takiego nigdy nie widziałem. Karty mogą mieć różne priorytety. Nie wiem czy używasz dwóch, jak nie to weź sobie za darmo dodatkową kartę z salonu i sprawdź czy na niej też będzie różnica.